drožďové šátečky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makyna7
26 příspěvků 27.07.07 15:56
drožďové šátečky

Drožďové šátečky

--------------------------------------------------------------------------------
Tak abych to uvedla na pravou míru, šátečky byl můj první příspěvek který jsem sem dala. Chtěla jsem si vyzkoušet , jaký je to pocit se rozdělit o recept, který ráda peču. Uznávám , že se mi to nepovedlo zrovna podle Vašich pravidel, kterých se tu řídíte (nejsem jediná). Je mi líto dopředu všech lidiček, kteří se tu dopustí chyb , aniž by si toho byli vědomi. Místo toho abych udělala radost druhým, se řešila moje čeština. Byla jsem opravdu v šoku, a nechtělo se mi tomu věřit. Než jsem začala psát svůj recept (DROŽĎOVÉ ŠÁTEČKY), pročítala jsem předtím různé kategorie, kam bych asi svůj recept zařadila . Bohužel jsem narazila na koláčky - nechala jsem se rozhodit. Proto jsem omylem napsala (DROŽĎOVÉ KOLÁČKY). Mám tam ještě pár chyb, ale opravovat je nemíním. Mám dost tohohle pošťuchování. Naštěstí jsou i jiné stránky kde se dobře vaří, a doufám, že nenarazím na podobné lidičky jako tady. S posledním příspěvkem Makyna7

Reakce:

tea63
935 příspěvků 27.07.07 17:47
Makyno,

šátečky byl první příspěvek, ale ne poslední. Přidala jsi ještě několik zajímavých receptů a doufám, že ani ty nebyly poslední. Např. pagáče mám v oblíbených a určitě vyzkouším. Tak už se vykašli na koláčky, šátečky, češtinu a piš receptíky… Podle pravidel, už to umíš excelentně Ahojky Tea

java
59 příspěvků 27.07.07 19:02
Nenech se odradit

Byla by to škoda.LABUŽNÍK je jinak bezvadný.Přece se nenecháme otrávit takovou blbostí.Mně to taky přišlo líto,že mně Drobenka posílá zpátky do školy.Zastala jsem se Bedly a hned jsem to slízla(teď nevím jestli „slízla“je spisovné slovo)abych zase nenarazila! A ještě něco. Taky prý máme v profilu - bydlím v tamtéž atd.Ale jak to napsat?Snažila jsem se,ale takhle to mají skoro všichni.Je to asi tak nastavené,nebo co.Mně to neva.Pí Drobenka nemá v profilu vůbec nic.Takže všem pohodovým lidičkám hezký zbytek večera.

makyna7
26 příspěvků 27.07.07 20:14
asi jsem se spletla

Jsem ráda že jsou tu i dobrý lidičky, taže se dám do práce a zítra se dám do toho. Díky javo a tobě taky teo

karminek
757 příspěvků 28.07.07 20:45
děvčata(dámy)

nenechte se otrávit

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz