Dovoluji si pozvat vás k návštěvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.06 14:13

mých čerstvě vytvořených stránek: "Mánkův "Rybí restaurant"":http://manek.bloguje.cz/ . Pro začátek jsem sice použil své výtvory již zveřejněné zde na Labužníkovi, ale slibuji, že se určitě objeví i nová původní tvorba.

Reakce:

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.06 15:10
:-)

Tedy Mánku, jsi šikula, je to bezva. A až budu mít více času na pobrouzdání, bude to ještě lepší
 P.

Labužník housenka02
609 příspěvků 28.11.06 17:06
...

… Mánku, ty zvíře, tohle mi nedělej, sotva jsem si zvykla na pomalý hrnec a teď přijdeš s el. papiňákem… a zase mám na co šetřit…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.06 17:32
housenko,

viděla jsi sama… Dilema jako hrom!

Merylaska
23 příspěvků 28.11.06 19:17
...

Moc hezké stránky,na ryby moc nejsme,ale budu to muset změnit.

jolana
5065 příspěvků 29.11.06 06:51
Pekne...

..pekne. Zelam vela radosti tebe aj tvojim citatelom z citania , pohodu pri vareni a dobru chut pri jedeni…

lydia
1227 příspěvků 07.12.06 04:05
manku,

opravdu pěkné stránky. Hlavně jak na kapra. Den před štědrým večerem budeme s manželem sedět u počítače a stahovat kapra Na tento postup už dlouho čekám. Doma to dělával tatínek, já jsem potom raději kupovala kapří filé, ale není to ono. Děkuji. Určitě budu častým hostem, ryby máme rádi a jsou zdravé

pekarka
410 příspěvků 07.12.06 07:42
Stránky..

Fakt moc pěkné a poučné. Teď nemusím listovat v kuchařských kníhách. Díky manku.

Bali
1254 příspěvků 08.12.06 01:19
...

Moc hezke. Jen jsem nakoukla a tesim se az si to proctu cele!

karminek
757 příspěvků 10.12.06 04:08
Mánku

ty ďáble,ale to se opakuju

Jenofefa
1315 příspěvků 10.12.06 04:30
Úúúúúžasné

Jak to, že jsem si všimla až dneska?

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.06 23:30
Děkuji mnohokrát

všem, za milá slova uznání!

Jaruna7
61 příspěvků 02.01.07 09:33
Mánku,

držím palce. Díky za pozvání. (Já se to teprve učím. Když bude nutné, poprosím o radu.)

Labužník housenka02
609 příspěvků 02.01.07 15:50
Manku,

Ježíšek byl hrozně hodnej / nebo že bych to byla já? / a přinesl mi pod stromeček nové dva pomocníky el. mlýnek na maso a el. papiňák o kterém se zmiňuješ níže… čímž mi udělal hrozitánskou radost. Ježíšku moc ti děkuji a tobě Manku taky, kdybysme si o něm nepovídali asi by to neslyšel, jinak je mi opravdu záhadou jak se to domákl…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.07 00:04
Housenko,

neposlouchal on Ježíšek náhodou za dveřmi?
Elektrický mlýnek jsem si pořídil někdy v říjnu, protože původní savjétskoj výroby odešel k Alláhovi (nebo na věčnost, či kam vlastně mlýnky chodí…). Je to bezva věc. Koupil jsem si Moulinex a chytil jsem zrovna slevu, tak mě stál jenom 1200.- Kč! No nekup to!!!

Labužník housenka02
609 příspěvků 03.01.07 03:50
Manku,

… nevím jestli Ježíšek poslouchal za dveřmi, ale asi je velký kámoš s mým partnerem, protože jen on ví, že si potrpím na různé mašinky a pomocníky do kuchyně / a že jich mám požehnaně - taky když jsme stavěli patro, tak centrální a největší místností je právě kuchyně, na úkor koupelny, ale co už se mnou…/

Mlýnek mám od Zelmeru, je disainově pěkný a velmi praktický na používání i údržbu, cenu nevím, tu ví Ježíšek, takže ani nevím kolik jsem ušetřila, ale to neva…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.07 08:34

Od 9.1.2007 se u mě můžete setkat i s Possum, která má na mém blogu svoji samostatnou rubriku pro svoje mikrovlnkové recepty.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.07 15:13
Výročí 150 dní

Od založení Mánkova rybího restaurantu již uplynulo 150 dní. Za tu dobu jej navštívilo 31 500 čtenářů, což nás katapultovalo v konkurenci 9 170 blogů z posledního na 191 místo. Všem bychom tímto s Possum chtěli poděkovat za projevenou přízeň.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.07 16:53
Děkuji

všem příznivcům našich stránek které oslavily již 300 dní od svého vzniku a za tuto dobu měly celkem 77 300 návštěv.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.07 11:23
Včera ve večerních hodinách,

někdy kolem dvacáté hodiny, se na počítadle návštěvníků Mánkova rybího restaurantu zaskvěla číslice 100 000!!!
Nevím sice, kdo byl oním jubilejním návštěvníkem, ale za přízeň děkuji vám všem. On totiž teprve 21.11.2007 uplyne rok, co jsem do blogu učinil první zápis.

lydia
1227 příspěvků 17.11.07 17:07
Gratulace

Manku! Blíží se vánoce, tak musím manželovi zase připomenout jak se stahuje kapr Vloni nemusel dělat, byli jsme na večeři pozvaní.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz