Doplňky stravy jako dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DidiHA
3 příspěvky 8.12.20 18:03
Doplňky stravy jako dárek

Zdravím, co za doplňky stravy by jste mi doporučili pro rodiče (60 let) na Vánoce?

Reakce:
birkana
1738 příspěvků 8.12.20 19:24

Jen žádné předražené a zbytečné rádoby nezbytné doplňky a „mastičky“ z reklam :cert:! Vyváženou zdravou stravu a jako dárek třeba nějaké hezké sportovní oblečení. Mně je 63 a kdybych dostala jako dárek to inzerované dárkové balení, určitě bych blahem nezářila. Pomyslela bych si něco o zatraceně odbytých až falešně působících dárcích nakoupených bez zdržování (a bez lásky)!

Vendula002
8 příspěvků 10.12.20 16:25

Dobrý den, teď je všude hodně doporučován vitamín D, takže jsem nakoupila všem na Vánoce doplňky stravy. Mám dobrou zkušenost s touto značkou https://www.naturevia.cz/…ekt-2000i-u/

birkana
1738 příspěvků 11.12.20 09:13
Bez doplňků stravy to také jde!

Proč máme zbytečně nakupovat doplňky, když si zároveň s příjmem vitamínu D můžeme ještě pochutnat? :mavam:
Receptů na pokrmy obsahující potřebné množství vitamínu D je tady na webu dostatek :lol:.

Doporučuji k přirozenému doplnění potřebného množství vitamínu D konzumovat mořské ryby (losos, sledě, sardinky, tuňák, tresčí játra, ústřice, krevety). Dále vaječné žloutky a houby rostoucí v přírodě (vystavené při růstu slunci) jsou také zdrojem vitamínu D. Zároveň přijímáme i další nezbytné a hodnotné živiny a minerály, které v těch leckdy pochybných doplňcích chybí.

jaja254
7 příspěvků 6.5.21 20:00
rakytník

Zdravím! Nám se jako dárek (ale i pro vlastní použití) osvědčila šťáva z rakytníku. Rodiče mají rakytník moc rádi. Kupujeme ho tady https://www.herbavis.cz/…kt/rokivital Má spostu blahodárných účinků, a mimo jiné je dobrý i na posilování imunity a životní energie, což si myslím že pro rodiče ve věku vašich je ideální.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz