domácí výroba sodovky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marhaba
98 příspěvků 18.04.06 14:55
domácí výroba sodovky

Milé labužnice a labužníci, zatoužila jsem po sifonové láhvi a hle - ony už se nevyrábějí. Ale jakási firma Sodafresh nabízí domácí výrobník. Má s ním někdo zkušenosti? Nebo ví snad někdo, kde by se ještě dala sifonovka koupit???
Díky všem

Reakce:
penda
4752 příspěvků 19.04.06 01:35
Marhabo,

taky mám jednu z posledních kousků, koupenou asi před půl rokem v místním obchodě. Chce to obejít domácí potřeby, třeba budou mít někde ještě nějakou zapomenutou. Jinak s tím domácím výrobníkem žádné zkušenosti nemám. Už jsi to zkoušela hledat na netu ?

esmeralda
4813 příspěvků 19.04.06 02:43
Domácí výroba sodovky

Marhaba, jestli myslíš něco podobného jako na obrázku (tady se to jmenuje Sodastream) tak vřele doporučuji. Zvláště když byli kluci menší.....jediný problém byl mládežníky naučit, když dopili láhev aby ji hned naplnili vodou a dali vychladit do lednice.

marhaba
98 příspěvků 19.04.06 03:00
Vladko,

Net jsem pročenichala jak lovecký ohař. Je tam pár inzerátů na použité, ale já v kuchyni nemám ráda věci „po někom“. Tam jsem se dočetla, že výrobce Kovočas v únoru 2005 ukončil výrobu. Ten Sodafresh se mi na pohled líbi, ale je to trošku zajíc v pytli, tak proto se ptám tady.

marhaba
98 příspěvků 19.04.06 03:02
Esmeraldo,

vypadá to dost podobně. Díky za povzbuzení, přece jen to není nejlevnější zařízení, tak jsem vděčná za každou radu.

sim
293 příspěvků 19.04.06 09:11
sifon

ahoj
ja som dlho vidaval pred cca 2 rokmi sodovkove flase vo vyklade na Hloubetine. z metra doprava, cez podchod popod obchodak a tam su male domace potreby.
neviem ci to este maju ale tipujem ze ano… uz tam nebyvam.

rosnicka
262 příspěvků 20.04.06 04:29
Na podzim

jsem klasické sifonové láhve viděla v domácích potřebách v Opletalově ulici kousek od Václaváku…

marhaba
98 příspěvků 20.04.06 09:07
...

Díky, až se z naší dírky vykopu do Prahy, určitě tam mrknu.
Už se těším na tu naši českou sodu…

esmeralda
4813 příspěvků 20.04.06 15:33
Domácí výroba sodovky - Marhaba,

sodovku přímo miluji a piji po litrech.
Moje zvědavost mi ale nedá se nezeptat: je rozdíl mezi českou a „zahraniční“ sodovkou?
Já jsem si myslela že sodovka (po celém světě) je jenom voda probublaná CO2.

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz