Domácí vinotéka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Magdulkaa
29 příspěvků 20.09.17 09:27
Domácí vinotéka

Ahoj všem :) Je tu někdo, kdo má doma domácí vinotéku? Měla bych pár dotazů :)

Reakce:
Loveme
12 příspěvků 24.09.17 20:16

Jasně, my domácí vinotéku máme. Předem říkám, že jsme moc spokojeni :) Ale klidně se ptej… Co tě zajímá? :)

Magdulkaa
29 příspěvků 11.10.17 11:05

No, hlavně to, podle čeho si vinotéku vybrat… Jen podle počtu lahví nebo jsou i jiná kritéria?

Loveme
12 příspěvků 25.10.17 13:41

My máme vinotéku z chladnickana­vino.cz. Máme zn. Dunavox a jsme spokojeni.

Zuzka1973
2270 příspěvků 25.10.17 14:49

Záleží i na tom, jestli pijete jeden druh nebo více… takže někdy stačí jednozónová, jindy vícezónová…
Ale v dnešní době, kdy existuje Google by meměl být problém najít to pravé přesně podle svých potřeb ;)
Nebo pak navštívit specializovanou prodejnu (to jsme udělali my) a tam nám dokázali najít výrobek přesně pro nás dva ;) a dokonce i v moc pěkné cenové relaci…

Magdulkaa
29 příspěvků 12.11.17 13:19

Jen dotaz… Takže teda podle čeho jste tu vinotéku vybírali? @Zuzka1973 A kde jste se byli podívat? :)

Zuzka1973
2270 příspěvků 12.11.17 13:57

@Magdulkaa - není zvykem zde na tomto webu dělat reklamu - jednoduše nám pomohla jedna kamenná prodejna…
A vybírali jsme podle toho, že máme rádi vína červená i bílá, sekt i stolní, sem tam něco lepšího… Snad nemusím říkat, že každé víno chce to své… navíc jsme sháněli i podle objemu a velikosti…
My byli v jednom kamenném obchodě v Plzni - více je vám stejně k ničemu: každý má jiné požadavky, ale v dnešní době si umí poradit jistě každý…
Máme poměrně obyčejnou, ale nám stačí - ale podle toho, co nám ukazovali nejen na místě ale i v katalogu, vybere si i ten nejnáročnější zákazník…

Loveme
12 příspěvků 25.11.17 12:48

Já jsem to třeba zase udělala tak, že jsem si zavolala shopu, kde jsem si vinotéku vybrala. Pak Louvar mi pak přesně poradil, jakou vinotéku koupit, aby odpovídala našim představám…

Sammy5
8 příspěvků 19.12.17 17:11

Já jsem vinotéku taky koupila na ** Je tam i ten kontakt na pana Louvara.

Edit admin - odstraněn odkaz

Magdulkaa
29 příspěvků 21.12.17 10:54

@Loveme A co to bylo za shop?

Kristennka
2 příspěvky 28.01.18 16:28

Ahoj holky, pokud vinotéku, tak jedině zn. Dunavox. A pokud Dunavox, tak nakoupit na domaci vinoteky… A pokud nevíte, jaký kousek, tak se spojit s panem Louvarem, ten rád, ochotně a hlavně odborně poradí :)

Blaninek
2 příspěvky 08.02.18 14:24

My máme doma sklep a to je nejlepší vinotéka :-D :mavam:

Sammy5
8 příspěvků 26.02.18 20:46

@Blaninek Hele, a víš, že to ti věřím a jedním dechem dodávám, že i závidím :)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz