Domácí vinotéka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Magdulkaa
29 příspěvků 20.9.17 09:27
Domácí vinotéka

Ahoj všem :) Je tu někdo, kdo má doma domácí vinotéku? Měla bych pár dotazů :)

Reakce:
Loveme
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.17 20:16

Jasně, my domácí vinotéku máme. Předem říkám, že jsme moc spokojeni :) Ale klidně se ptej… Co tě zajímá? :)

Magdulkaa
29 příspěvků 11.10.17 11:05

No, hlavně to, podle čeho si vinotéku vybrat… Jen podle počtu lahví nebo jsou i jiná kritéria?

Loveme
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.17 13:41

My máme vinotéku z chladnickanavino.cz. Máme zn. Dunavox a jsme spokojeni.

Zuzka1973
2341 příspěvků 25.10.17 14:49

Záleží i na tom, jestli pijete jeden druh nebo více… takže někdy stačí jednozónová, jindy vícezónová…
Ale v dnešní době, kdy existuje Google by meměl být problém najít to pravé přesně podle svých potřeb ;)
Nebo pak navštívit specializovanou prodejnu (to jsme udělali my) a tam nám dokázali najít výrobek přesně pro nás dva ;) a dokonce i v moc pěkné cenové relaci…

Magdulkaa
29 příspěvků 12.11.17 13:19

Jen dotaz… Takže teda podle čeho jste tu vinotéku vybírali? @Zuzka1973 A kde jste se byli podívat? :)

Zuzka1973
2341 příspěvků 12.11.17 13:57

@Magdulkaa - není zvykem zde na tomto webu dělat reklamu - jednoduše nám pomohla jedna kamenná prodejna…
A vybírali jsme podle toho, že máme rádi vína červená i bílá, sekt i stolní, sem tam něco lepšího… Snad nemusím říkat, že každé víno chce to své… navíc jsme sháněli i podle objemu a velikosti…
My byli v jednom kamenném obchodě v Plzni - více je vám stejně k ničemu: každý má jiné požadavky, ale v dnešní době si umí poradit jistě každý…
Máme poměrně obyčejnou, ale nám stačí - ale podle toho, co nám ukazovali nejen na místě ale i v katalogu, vybere si i ten nejnáročnější zákazník…

Loveme
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 12:48

Já jsem to třeba zase udělala tak, že jsem si zavolala shopu, kde jsem si vinotéku vybrala. Pak Louvar mi pak přesně poradil, jakou vinotéku koupit, aby odpovídala našim představám…

Sammy5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 17:11

Já jsem vinotéku taky koupila na ** Je tam i ten kontakt na pana Louvara.

Edit admin - odstraněn odkaz

Magdulkaa
29 příspěvků 21.12.17 10:54

@Loveme A co to bylo za shop?

Kristennka
2 příspěvky 28.1.18 16:28

Ahoj holky, pokud vinotéku, tak jedině zn. Dunavox. A pokud Dunavox, tak nakoupit na domaci vinoteky… A pokud nevíte, jaký kousek, tak se spojit s panem Louvarem, ten rád, ochotně a hlavně odborně poradí :)

Blaninek
2 příspěvky 8.2.18 14:24

My máme doma sklep a to je nejlepší vinotéka :-D :mavam:

Sammy5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.18 20:46

@Blaninek Hele, a víš, že to ti věřím a jedním dechem dodávám, že i závidím :)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz