Domácí pekárna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Padre
194 příspěvků 05.01.07 06:45
Domácí pekárna

Ahoj Labužníci, obracím se na Vás s prosbou - mám domácí pekárnu na chleba Professor DP-01 a bohužel se mi po již po záruční době porouchala pečící nádoba ( vypadly osičky na hnětací háky ). Kontaktoval jsem servis, ale výrobce tyto nádoby dlouhodobě nedodává a závadu servis neopraví. Proto se chci zeptat, jestli mezi Vámi náhodou není někdo, kdo má naopak třeba tuto pekárnu porouchanou, a nevyužívá ji nebo by zkrátka nádobku z nějakého jiného důvodu mohl postrádat. Samozřejmě bych ji zaplatil… ( Nová stojí 300 Kč, to docela jde, jenže co dělat, když není…) Jinak mi nezbývá, než kvůli porouchané nádobce zakoupit celou novou pekárničku. Pokud by se někdo takový našel, prosím, ať mě kontaktuje. Děkuji Vám a přeji hezký den! Padre

Reakce:

jiva
4 příspěvky 13.01.07 08:20
...

Nádobu pro tuto pekárnu seženeš ve firmě ČERTES spol s r.o., 28.října 168/35, Liberec 7, tel. +420 482 771 487. Kupovala jsem ji od nich v 7/2006 za 435,00 Kč vč. DPH.

Padre
194 příspěvků 13.01.07 10:52
...

Díky, Čertes je právě ten servis, který jsem kontaktoval a kde je nemají… Ale vypadá to, že bych ji snad do konce měsíce mohl mít, mají je dostat ve firmě jiné, je snad to vyjde

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz