Doksy (u Kladna) Maštal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.05 16:14
Doksy (u Kladna) Maštal

Objevili jsme to náááhodou v neděli při návratu z výletu.
Zřejmě tato budova kdysi skutečně jako maštal sloužila, je spojená s obytným stavením. Venku svítilo slunce, takže při vchodu do restaurace na chvíli oslepnete, nejprve trochu ponurý interiér je ale za chviličku velice příjemný. Také proto, že se zde jen náznakem line z reproduktoru zvuk místního rádia a hosté se zde nemusí (jak se mi dost často bohužel stává) překřikovat.
Malý „bařík“, dřevěné stoly a lavice (s polštářky i na opření zad). Na zdech visí chomouty, různé svícny a dobové fotografie. Čisto, příjemná obsluha, výtečná káva a zajímavý jídelní lístek. Restaurace také s vědomím toho, že je trochu z ruky, má na nápojovém lístku velký výběr nealko-nápojů. Byli jsme zrovna po jídle, takže jsme měli pouze kávu, ale určitě se tam chystáme zajet na večeři. Tak posuďte sami.......www­.restaurace-mastal.cz

Reklama

Reklama

Reakce:

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.06 09:22
Zhruba za rok...

… jsem tuto restauraci navštívila znovu a byla jsem dost překvapena Pozvání bylo pro mne + 3 osoby. Při rezervaci stolu 3 dny předem jsem požádala (a zaplatila zálohu), aby v době našeho příchodu už na stole bylo prostřeno „zobání“ - sýrové a sedlácké prkénko - bylo v JL.
Při našem příchodu jsme rozpačitě stáli u dveří a čekali, jestli si nás někdo z obsluhujících (celkem 3) všimne, aby nás u:,–(il. Byli jsme po chvíli tedy uvedeni ke stolu. Po 5 minutách byla donesena i prkénka - obě stejná - zřejmě sedlácká - tj. jeden silný plátek anglické slaniny, asi dvanáct koleček točeného či kterého salámu a dva naložené kozlí rohy Později nám dokonce donesli i příbory a ubrousky v košíčku. Nějak se ale zapomnělo na talířky, takže jsem si o ně řekla. Současně jsem objednala aperitiv - 3× (já řidič) červené Cinzano. Po asi deseti minutách slečna kolem dvacítky (obsluhující si nedovolím napsat) donesla na třesoucím se podnosu 3 malé karafy s červeným vínem. Asi se v tom hlučném prostředí přeslechla a nedostatek profesionality a suverénousti jí nedovolil si ověřit si objednávku. Když konečně donesli ten správný aperitiv, pro jistotu jsem obědnala i pivo a další nápoje, abychom se vyhnuli dalšímu čekání. Po dalších skoro deseti jsme byli otázáni, co vlastně budeme jíst. Při nedostatečném osvětlení jsem mojí babi musela jídelní lístek číst, a tak už jsme měli všichni vybráno, nakonec, zase není až tak z čeho - jídelní lístek se dost změnil. Plné restaurace jsme si byli vědomi, ale třetina hostů však už své jídlo měla. I tak jsme bez „varování“ čekali na 1 biftek, 2 vepřové panenky a jedno nevímco čekali skoro 45 minut! Při tom dlouhém čekání došlo pivo, ale nikdo si toho nevšiml. A slečny a jeden mladík poletovali od ničeho k ničemu tak rychle, že nebylo možno na ně (ač je to neslušné) ani mávnout.
Když jsme se najedli, při (opět) neprofesionálním debarasu jsem rovnou požádala o účet. Byli jsme v restauraci přes dvě hodiny, kdybychom si nedejbože dali ještě salát nebo polévku nebo kafíčko, asi bychom tam nocovali.
Takže závěr: Restaurace zřejmě šetří na odborném personálu a pokud se situace nezlepší, místní pivaři a náhodní hosté je neuživí - je v dost malé vesnici u Kladna. Na velikostech porcí tedy nešetří vůbec, ale to nestačí na to, aby to zastínilo všechny ostatní prohřešky.
Kdybych si byla jisna na na 100%, že v neděli v poledne najdu 4 místa v jiné restauraci, tak už bychom tam při karafách s červeným vínem už dávno nebyli. Nemám ráda dohadování na veřejnosti, tak jsem se z toho hrůzného zážitku vypsala na Labužníka. A jedno vím jistě: Už mě tam v životě neuvidí !!!

GurmetKlub.cz
10 příspěvků 20.01.07 04:54
Mastal

Diky za reference. Nicmene ja jsem tento podnik zavrhnul uz po navsteve internetovych stranek a letmem pohledu z venci..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz