Dobré je si zmrazit oloupané a nasekané ořechy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Dali02
23 příspěvků 20.09.04 20:24
Dobré je si zmrazit oloupané a nasekané ořechy

v množství na jeden moučník. Dají se použít nerozmražené.

Reklama

Reklama

Reakce:

Vali
1326 příspěvků 20.09.04 23:39
Dali...

taky dobrý nápad, mám v mrazáku v sáčcích (svářečkou zavařených) prolisovanou dřeň z malin. Letos jsem jich sebrala 6,5 kg. Dělám z nich koktejly. Teď máme dost broskví, nejdou od pecky, tak z nich zkusím udělat přesnídávky (jako je jablečná) no a pro lepší chuť tam asi dám i trochu té malinové dřeně. Jsem zvědavá jak to asi dopadne. Jinak nevím, jak ty broskve zpracovat.

penda
4752 příspěvků 22.09.04 00:12
vali,

mám tu jeden recept na zpracování celých broskví - ve víně- ale nevím, jestli bys je poté k něčemu užila…tak možná na poháry…:-))

Vali
1326 příspěvků 23.09.04 01:12
Pendo

dík za ochotu, už jsem z nich nadělala přesnídávku do skleniček. vždyť můžem baštit jak mimina, už na to máme leta :-))) Ještě ti chci říci, že jsme si stáhli od tebe hru - takové barevné krystalky, měla jsem z ní radost, hezky se hrála, ale už to nejde, ukazuje nám to ,že je za úhradu, nejde spustit, tak mám po radosti.

penda
4752 příspěvků 23.09.04 07:36
vali,

ale můžeš ji hrát on-line na tom webu, co sis ji stahovala…vím, je to jen verze na pár hodin…:-(

penda
4752 příspěvků 23.09.04 07:39
nebo...

…vlastně jen minut…

Vali
1326 příspěvků 23.09.04 09:56
pendo

děkuji, radši už ne, zbytečně bych měla zlost, že to už nejde. Vrátím se k mým oblíbeným.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz