Do Řecka pro olivový olej?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.11 18:03
Do Řecka pro olivový olej?

S tím opatrně… - viz článek
:mrgreen:

Reklama

Reklama

Reakce:

blamamka
292 příspěvků 03.08.11 11:39
olivový olej

A proč oparně? Dcera ho vozí každý rok.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.11 14:07

Píše se o tom v článku, na který je link…

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.11 16:16
Glamo,

nějak ti utekl link na ten článek, takže se to nedozvíme. :-(

di
2451 příspěvků 03.08.11 16:31

No, kamarádka jezdí léta do jednoho nejmenovaného malého řeckého hotýlku a každý rok si přiveze cca 9 litrů olivového oleje, který vyrábí tamní družstvo pěstitelů oliv, tak bych to neviděla tak černě.

Jenofefa
1315 příspěvků 03.08.11 16:44

http://ekonomika.idnes.cz/…ranicni.aspx?…
Mně ale ten původní odkaz funguje :?:

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.11 16:59
Jenoféfo,

já ho tam vůbec nemám, proto ta poznámka.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.11 17:11

Já jsem přesvědčená, že pokud existuje možnost, že o zakoupený olej někdo přijde, je rozhodně lepší o tom vědět a připravit se. Minimálně psychicky ;-).
Tím spíše, že je to evidentně novinka letošního roku…a to co bylo dříve, dnes nemusí platit.
Stačí nedělat chytrého, nezlehčovat draze zaplacenou zkušenost postižených turistů a shánět informace. A přečíst si článek pořádně :-D

Počítej s horším a doufej v lepší ;-)To je ideální strategie.

Drobku, porucha asi bude na tvém přijímači, mně fungují normálně oba odkazy :think: :-D
:mrgreen:

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.11 22:13
´Glamo,

asi jo, mám IE9 úplně nový a jak jsem zjistil leccos na téhle novince nefunguje. Prostě tam odkaz vůbec není.
Jsem třeba administrátor pro jeden internetový magazín a vůbec se tam nemůžu dostat. Takže nevím co si myslet, vypadá to že se Microsoft zase vyznamenal. Zrovna jako před tímhle, na moui duši jsem kliknul na uložit jen jednou, a zjevilo se to dvakrát. Tím se omlouvám Terezce, nejsem blb já, ale, nojo, kdo?

di
2451 příspěvků 04.08.11 13:10

Drobku, může to být tím, že si nový prohlížeč nerozumí s nastavením stránek, mě se to taky přihodilo, taky mám na jednom z PC asi měsíc IE9. Nechala jsem si poradit, a prý se to dá obejít tak, že se buď 1) klikne levou myší na takové to ozubené kolečko úplně vpravo na horní liště a vybere se záložka „Nástroje pro vývojáře“ a tam se pak už jen nastaví v „Režimu prohlížeče“ hned na druhém řádku shora volba „Zobrazení kompatibilní s IE9“ nebo to jde udělat ještě jednodušeji, tj. 2) stiskne se klávesa F12 a další postup je stejný. Vyskočí taková malá tabulka a v ní se to upravuje. Třeba to pomůže, mě to pomohlo.

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.11 15:33
Di,

díky, už to funguje :potlesk: :palec:

di
2451 příspěvků 04.08.11 18:09

Jé, tak to jsem ráda. :-)

Dzin74
1 příspěvek 28.05.12 22:12

Pokud si chce někdo zavzpomínat na dovolenou na Zakynthosu, tak dopručuji místní Aristeon. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz