Do porodnice s policii?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
buraci
1136 příspěvků 30.10.07 10:57
Do porodnice s policii?

Tak nevim… Dneska me sokoval clanek v novinach, kde popisovali, ze zenu, ktera se rozhodla odejit z porodnice kratce po porodu a to se souhlasem lekaru (porod probehl normalne, dite zdrave), eskortovala jeste ten den zpatky nase vsemocne socialni pracovnice za asistence policie . Prestoze si velice vazim prace lekaru, tak pro me byl pobyt v porodnici traumatizujici zalezitosti (znate to… vedro, naprosta ztrata soukromi a dustojnosti, svetlo i pres noc, hluk…) , a kdybych mela tu odvahu, jako tato zena, po druhem porodu bych nevahala a odesla bych take co nejdriv, samozrejme pouze pokud bych mela zajisteny pravidelne navstevy nasi detske doktorky. Co si o tomto pripadu myslite? Maji zeny u nas pri porodu a po nem nejaka prava?

Reakce:
HelcaK
960 příspěvků 30.10.07 11:55
buraci,

obávám se, že ani před ním. Sice asi jak kde a na koho se natrefí, ale bída s nouzí. Mnohdy se nedivim těm maminkám, co chtějí rodit doma, jakkoli bych měla strach a neudělala bych to. Člověk si pořád říká, že snad vědí, co a proč dělají. A pak slyšíš, že vymění děti, holka jim po porodu umře div si nevšimnou… A jednání někdy jak řeznickej pes - já jsem třeba přišla pár měsíců po porodu nechtě znovu do jiného stavu, ale přišla jsem o to. Na dva dny jsme šli všichni do nemocnice, manžel s kojeným synem tam byli se mnou na pokoji, já na zákrok v narkóze - a když mě propouštěli, tak se ke mě doktor choval jako kdybych odcházela po šestém dobrovolném potratu těhotenství, které jsem si uhnala postávajíc někde u silnice v minisukni…

Sylvie
2302 příspěvků 31.10.07 10:17
Chlapi by to dovedli zařídit

Já mám pořád takový pocit, že kdyby rodili chlapi, tak je vše zařízené úúúúplně jinak.Taková privilegia a práva by byly, tý brďo, jak říká můj malý Vojtíšek.
Ale nemyslím to ve zlém, ale chlapi si víc umí pro:,–(it

Derill
7 příspěvků 19.03.08 20:29
Do porodnice s policií

Já už se ani ničemu nedivím.Z těho­tenstvím jsem měla problémy a od začátku čtvrtého měsíce jsem byla až do porodu v nemocnici.Porod byl katastrofa a na poporodním ještě horší.I když jsem rodila téměř před dvaceti lety mám z toho ještě ted trauma.Sice bych si přála ještě jedno mimčo,ale vím,že bych byla určitě opět hospitalizova­ná(vrozená vada ledvin,která se projeví jen v zátěžových situacích)a to bych nemohla rodit doma.Do nemocnice mě už nikdo nedostane.Dokonce jsem řekla příteli,který si mimino také moc přeje,že pokud se nám povede otěhotnět tak at mě raději odrodí sám a v případě nutnosti zavolá našeho kamaráda veterináře.Jo já vím je to dost šílený nápad,ale radeji doma podstoupím riziko než si zase připadat jako největší vyvrhel společnosti.Pa­pa Zuzana

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz