Dnes nepůjde o žádné jídlo ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.10 21:59
Dnes nepůjde o žádné jídlo ...

odkaz zkopírujte myškou, vložte nahoru do adresy/enter, spusťte a poslouchejte … příjemný poslech.

http://vimeo.com/moogaloop..swf?…

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 19.04.10 22:33
Stand by me

Autory této nestárnoucí písně jsou Ben E. King, Jerry Leiber and Mike Stoller.
Původně byla napsána pro skupinu The Drifters . Popvé byla vydána v roce 1961.

Díky Pepíčkovi to už není tžeba kopírovat a lepit. Stačí odkaz zamodřit, pravou myší otevřít nové okénko a pak kliknout na poslední řádek který mě říká: Open selected url. Neznám počítačové názvosloví v češtině ale mohlo by to být něco jako: Otevřete vybrané URL (standart pro formát adresy).
Opravdu hezké (obě verze).

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.10 06:18
Esme díky za doplnění ...

ovšem v tomto podání je to boží …

Manana
1515 příspěvků 20.04.10 09:14
Otevření z URL

A kdo má Firefox a v něm rozšíření Text Link, stačí, aby jen kamkoliv do té adresy dvakrát klikl, a vše se otevře samo.

Bess
6 příspěvků 20.04.10 14:11
Stand By Me

Krásná, jednoduchá písnička. V podání z příspěvku od Bedly nádhera. Dovolím si přispět ukázkou ze soutěže, která je mnohými odsuzována, ale já moc fandím mladým zpěvákům, kteří umí zpívat a chtějí něco dokázat. Superstar a Jan Bendig . Ten šestnáctiletý kluk prostě zpívá fantasticky. ! :-) http://archiv.nova.cz/…-finale.html

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.10 16:39
Bess ... díky,

krásné doplnění, já těm dětem také fandím.

Bess
6 příspěvků 20.04.10 21:06
Superstar

Bedlo, myslím, že nelze nazývat DĚTMI účastníky soutěže. Je jedno, kolik jim je, ale jak se s tím vším vyrovnají. Ta soutěž je tak náročná, že by se s ní žádné dítě nevypořádalo. V této česko-slovenské verzi se objevili opravdu velké talenty jako Martin Chodur a Jan Bendig. Tak jsem si dovolila přispět. Ale slovo „dítě“ se mi nelíbí. No musela jsem se ohradit, no.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.10 22:00
Bess ...

máš na to právo, v mých očích vzhledem k mému věku dětmi stále jsou. Obdivovala jsem a budu obdivovat i další generace, které těmito soutěžemi budou procházet. Čas se nedá vrátit, každá generace má své …

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz