Dieta při bolesti jater

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 20.08.04 10:45
Dieta při bolesti jater

Proasím moc všechny, co vědí a můžou poradit…
Manžel má problémy s játry a chtěla bych mu vařit dobroty tak, aby mu co nejvíce prospívali. Poradíte mi, co je při těchto obtížích nejvhodnější?

Děkuji Vám všem a moc :-)

Reklama

Reklama

Reakce:

Eja
3811 příspěvků 20.08.04 10:54
Lucianko,

používej co nejméně tuku, jen minimálně kvalitního oleje nebo kousek másla do hotového jídla, kvalitní libové maso, uzeniny moc ne a když tak drůbeží, kořeň spíše bylinkami, hodně nízkotučných mléčných výrobků nasladko i naslano, více menších porcí denně a ideální je se po jídle na půlhodinku natáhnout.

penda
4752 příspěvků 21.08.04 08:45
lucianko...

eja už vlastně vše řekla z hlediska lékařského, takže doporučuji s ní souhlasit, mám u sebe jaterní kúru, ale je silně drastická a navíc se doporučuje provádět jen při naprostém zdraví, tak by se mohlo stát, že by Tvému manželovi mohla i uškodit, ale jestli budeš mít zájem, můžeš mi napsat na mail a já Ti ji pošlu…zdravím :-)

alenka11
7 příspěvků 27.02.05 20:04
játra a bylinky

Ok Alfa - pročistí játra a Emulips odlehčí od tuků
 www.webpark.cz/ddss

vranas
130 příspěvků 02.03.05 14:08
ostropestřec mariánský

Jako doplněk k dietě je doporučovaná tinktura z ostropeřce mariánského, je to vyloženě bylinka na pročištění jater. Bere se dvakrát denně do sklenice vody.

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 02.03.05 14:33
ostropestřec

O téhle bylince vím, máme ji doma jako čaj a když je zle, vařím ji. Dokonce jsem i uvažovala o tom, že ji budu pěstovat sama… Ale nedošlo k tomu.

esmeralda
4813 příspěvků 02.03.05 20:51
Ostropestřec

goro
82 příspěvků 05.04.05 14:02
dieta

Nepéct, nesmažit, minimum tuků, jen vařit. Přeji zdraví.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz