DĚTENICE-středověká hospoda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goodman
4 příspěvky 20.11.03 01:48
DĚTENICE-středověká hospoda

Nejen, ža vás tam častujou stavou z grilu, pivem z vlastního pivovaru, ale taky středověkou mluvou. A věřte, že si servítky neberou. Tak koukejte mazat do Dětenic target=‚blank‘ holoto líná!!!!

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 30.05.06 18:58
Posílám přímý odkaz a doporučuji též!

Kdo nemá rád pivo, i jemu zachutná, abstinentům bude „močka“ podána a pod žrádlem se stoly prohýbají! ;o))

Středověká krčma

bufetka
12 příspěvků 11.08.06 07:17
Zklamani

My tam byli loni a moc jsme si nepochutnali. Polivka to jo. Ta byla poctiva a vyborna, ale maso na rostu- predelane, vysusene a nic moc okorenene. Pivo jsme meli jen jedno takze nemohusoudit.

Labužník Baruska02
58 příspěvků 11.08.06 16:35
...

Nic moc hospoda. Předražené, jídlo nic moc - určitě znám mnohem lepší. Ale zážitek je to docela fajn - jednou to však bohatě stačilo

Ivo
1045 příspěvků 02.10.06 17:37
Já tam nebyl...

…ale štáb ČT (nebo čí to byl počin) tam byl a neuměl jsem sice najít video, ale aspoň tyto informace TARGET = _new .

penda
4752 příspěvků 02.10.06 19:16
koncem srpna, myslím

byl záznam z oné krčmy i na Primě v Extra.

Papaja  03.10.06 08:22
Včera...

…v pořadu „Kluci v akci“ tam bylo několik málo záběrů.....Ale moc se z toho nedalo poznat

elena02
27 příspěvků 06.10.06 15:20
...

Jenom ta hantýrka místního personálu je nejen jadrná, ale i docela hnusná. Zdá se mi, že to poněkud přeháněj, už to není legrace.
Příbuzní z Ameriky z toho byli dost přešlí

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz