dělená strava-dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

skrblík  13.02.04 09:46
dělená strava-dotaz

Chci se pustit do dělené stravy, zakoupil jsem knihu a dost věcí mi není jasných, někde bych řekl, že si autorka přímo protiřečí. Mohl by mi někdo osvětlit následujících pár bodů. Nerad bych to vzdal dříve než začnu jenom proto, že jsem něco pochopil špatně…
1. Mezi nepřijatelné potraviny autorka řadí např. luštěniny, které ovšem miluji a pokládám je (nejen já) za téměř nejzdravější stravu ze všech! Navíc v dalších publikacích o děl. str. jsem tento zákaz nezaznamenal..?
2. Co pivo? Zakázáno? To by byla teda rána.
3. Co kyselé ryby (zavináče) nebo vůbec pokrmy obsahující ocet. Jak jsem si všiml, je zakázán.
4. Kam zařadit např. průmyslově vyrobené rybí pomazánky či pasty (tuňák,..). Vždy jsem měl za to, že to je také velmi zdravé.
5. Těstoviny - autorka rovněž zakazuje, nicméně na dalších stránkách uvádí spousty receptů na pokrmy se zapékanými těstovinami. Tak jak?
6. Všeobecně také bílé pečivo nemusím mít, dávám přednost tmavému. V knize je všude však používán jakýsi (i když celozrnný) toastový chléb, evidentně velmi světlý…
Tak to je zatím vše, bude-li mít někdo trochu trpělivosti, nechť mi odepíše. Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 13.02.04 10:11
nápověda

v první řadě bych doporučil přečíst si velice přehledný článek o dělené stravě? od Sáry. Myslím, že ti zodpoví většinu otázek

Pampeliska191
1075 příspěvků 13.02.04 12:29
Skrbliku, mam dotaz prosim

Muzes mi prosim Te rict nazev te Tve knihy a jejiho autora?
 Dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz