Ďakujem Vám, labužníci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

svato
1418 příspěvků 16.10.10 13:41
ďakujem Vám, labužníci

tak som predvčerom vcelku úspešne zvládla oslavu svojich nevítaných guľatín, a bolo to s pomocou:

• boršč vylepšený úžasným koncentrátom od Miloška
  • sýrový dort Ecxlent (recept) a rostbíf (rady) od Alis
  • pečená jablka plněná mletým masem od Lydie
  • špenátový šalát (ten sa obetovala urobiť Andina), marinované pikantní olivy a kuřátka z horké pánve od Babi
  • višňové čatní podľa Mŕtvoly
  • pečené teľacie s hubovou plnkou a fazuľový šalát len podľa mňa
  • všetko, kde sa to hodilo, bolo vylepšené senzačným olivovým olejom od Sone

veľmi rada by som využila Sladovodní kuchařku od Mánka, ale spoluoslavujúca kolegyňa, manželka rybára, si ryby a zemiakový šalát uzurpovala pre seba, rovnako, ako sladké a slané pečenie /pánboh zaplať, to robím strašne nerada)

Ešte raz Vám všetkým ďakujem, vskutku je za čo.
Dana
P.S. bolo to pre viac, ako 40 ľudí

Reakce:

muso
118 příspěvků 16.10.10 14:53
Svato

Ajajaj, jestli bylo všecko tak excelentní jako tvůj špenátový salát, tak jsem o hodně přišla. :potlesk:

svato
1418 příspěvků 16.10.10 16:05

ten špenátový šalát je od Babi a nemáš čo ľutovať, Andina to odflákla, ešte ju budúci týždeň zopsujem, keď jej budem ďakovať

muso
118 příspěvků 16.10.10 21:10
ale

nebud zas tak krutá, až bude mít ona tvoje kulatiny, tak ten salát bude perfektní :-D

noskovice
1322 příspěvků 16.10.10 21:11
Letošní kulatiny

Jsem ráda, že se oslava vydařila. Bohužel mi to nějak uteklo a tak dodatečně všechno nejlepší. Konečně patříš mezi nás (mne, Mánka, Radku-possum…)! :mrgreen:
Pusu i od Umberťáka.

babi
6360 příspěvků 19.10.10 00:09

jejej, svato, dodatecne velkou opozdenou gratulaci avsak nemene srdecne minenou a se vsim vsudy co k ni patri!
 Jitka

svato
1418 příspěvků 21.10.10 00:14

Ďakujem všetkým ešte raz, dnes som zase musela tlačiť a rozdávať Vaše recepty. :-D

gmp
1603 příspěvků 21.10.10 12:28
svato

Svato - láska moja, opožděně, ale přeci gratuluji. Nesmírně mě potěšilo, že boršč byl z koncentrátu od mojí osoby, nikoliv z mojí osoby :-D

svato
1418 příspěvků 22.10.10 16:36
Miloško,

ďakujem za vinš a svoju integritu sa neboj, s obstarávaním si nejakej tej libry mäsa z tela boli odjakživa len komplikácie :-D

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz