Cukrárna v Brandýse.

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cracker
36 příspěvků 15.04.13 22:49
Cukrárna v Brandýse.

Poměrně velká cukrárna v Brandýse nad Labem s velmi milou obsluhou, skvělými dortíky a fantastickou zmrzlinou. Vzpomínám si na ni, když se dala koupit v Kralovicích v okénku té výrobny.

Reakce:

tlustá bába
1211 příspěvků 15.04.13 23:36

Kde to je? Pod zámkem - blízko mostu?
Skvělá je v Poděbradech, ale ještě jsem nevyčmuchala, která přesně to je. Ochutnala jsem jejich zboží, co prodávali před vánoci ve vstupním prostoru Tesca u kruhové křižovatky u Kluku. Velmi luxusní chuť!
A podle fotek (i když je těžké hodnotit), bych řekla, že jsou ty jejich výrobky i hezčí. Fakt paráda!

cracker
36 příspěvků 16.04.13 10:23

Nachází se naproti gymnáziu. A já vychvaluju hlavně tu zmrzku, z dortíků jsem tak moc neochutnala, už jsem neměla sílu :mrgreen: Měla jsem lanýžovou pěnu a ta byla úžasná! Ale hlavně ta ZMRZLINA! :potlesk:

tlustá bába
1211 příspěvků 16.04.13 12:00

Jo, ale zas nevím, kde je gymnázium. Ale vyčmuchám. Brandýsem teď už jen projíždím (jezdila jsem do mlýna).
Ochutnám, vedra se blíží! Dík za tip.
Zdravím.

cracker
36 příspěvků 16.04.13 23:17

Tož za mostem, potažmo za mlejnem, směrem od Boleslavi, se dáte nahoru a na křižovatce vlevo. Vpravo je na náměstí, uprostřed je někam k BSS myslím? A vlevo ke gymplu. A pak už je to jenom kousínek, stačí koukat na pravou stranu ulice :*
Nejsem zdejší, tak to vlastně taky pořádně nevím.
Každopádně se tam zastavte, když budete poblíž :mavam:

tlustá bába
1211 příspěvků 17.04.13 06:53

Asi vím!
Ale je to zákeřnost od Tebe, posílat mě do cukrárny!!! :lol: :lol: :lol:

cracker
36 příspěvků 17.04.13 07:47

Ahahahaha :mrgreen:
Já vím, jsem mrcha zákeřná. Ale přeci chápeš, že s těmi kily navíc nechci zůstat sama :twisted: 8)

tlustá bába
1211 příspěvků 17.04.13 12:29

Správně!
Hybaj všichni do cukráren!!!
:mavam:

cracker
36 příspěvků 17.04.13 15:21

Jj ;)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz