Čokoláda na vaření

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Krik
1 příspěvek 06.04.11 09:02
čokoláda na vaření

Ahoj,
Měla bych dotaz na vás zkušenější :) Jakou používáte čokoládu na vaření? Máte někdo zkušenosti s levnými verzemi jako je například Clever? Obvykle používám klasickou od Orionu, ale uvažuju, že bych vrámci šetření přešla na tu z Billy, jen bych nerada, aby tím pečení výrazně utrpělo na chuti :( Děkuju moc!

Reklama

Reklama

Reakce:

bocianka
528 příspěvků 07.04.11 17:27

S Clevrem nemám zkušenosti, ale čím více % kakaa čokoláda obsahuje, tím lépe. :-P

gaburiatko
739 příspěvků 07.04.11 19:47
Cokolada

No napr. Figaro robi cokoladu HORKU a NA VARENIE, ta na varenie je fakt zla, nechuti mi vobec. Varim zvacsa s Figaro HORKU a ta je uzasna aj ked sa s trochou mlieka rozpusti a papa sa len tak napr. na cerstvych sekanych jahodach. Ked som to skusala s tou Figaro na varenie, tak mi nechutila :( Tie lacnejsie nemam odvahu pouzivat, ale v Lidli som raz kupila nejaku na varenie, mala zaujimavy obal, neviem ci bola lacna, ale bola vcelku OK.

Alis
2617 příspěvků 07.04.11 20:26

Pokud používáš „klasickou od Orionu“, myslím, že by ti měla vyhovovat německá čikoláda na vaření z Lidlu - obsahuje víc kakaa a je přijatelná - na vaření, pečení apod. Pravda, když je krize, kluci mi ji sežerou i „jen tak“. :-)

vranas
130 příspěvků 11.04.11 21:16

Souhlasím s názorem na čokoládou z Lidlu.
I u nás je to kromě záležitosti na vaření první pomoc v případě čokoládového absťáku, před synem ji musím schovávat. :-)

2905
753 příspěvků 10.09.11 05:26

I u nás rádi tuto čokoládu z Lidlu, kolem 20 Kč 200g.
Ze zvědavosti vyzkouším Clever, zatím si nevšimla že jí mají.

bocianka
528 příspěvků 10.09.11 10:58
2905

Značku Clever podává Billa.

lydia
1227 příspěvků 14.09.11 15:17

Čokoláda Clever je normální čokoláda na vaření a pečení s obsahem 40% kakaa jako všechny ostatní čokolády na vaření. Prodává se v balení 400 g. Lacinější je proto, že je to tzv. vlastní značka koncernu Rewe, ke kterému patří i Billa. Někdy jsou to výrobky známých firem, ale mají jenom jiný obal, kvalita výrobku je stejná. Lidl také prodává čokoládu na vaření, obyčejně nebývá tam, kde je normální čokoláda, ale u zboží na pečení. Myslím, že je v červeném obalu. Značkové čokolády jako např. Manner, kterou asi taky dostanete koupit, jsou dražší, mají asi 42% kakaa a váží jenom 250 g.

2905
753 příspěvků 17.09.11 00:39

Děvčata děkuju, už jsem našla, jiná v naší Bille není. Slušný obsah kakaa.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz