Cokolada chocobon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alzbetk
1 příspěvek 29.10.12 15:17
cokolada chocobon

Dnes som navstivila malu, utulnu cokoladovnicku v centre bratislavy, vraj je novootverena a velmi rada by som sa do nej este niekedy vratila. Ponukaju fantasticke varene cokolady a belgicke pralinky, ale fakt skvele. Doporucujem ju urcite navstivit vsetkym, ktori milujete ozajstnu cokoladu, ked pojdete okolo, je hned v tej ulicke ako paparazzi.

Reakce:
cracker
36 příspěvků 29.10.12 23:06

Jéžiš, nedělej Čechům, který to mají tak daleko chutě :roll:

Karculenkaa
9 příspěvků 13.8.21 21:44

My tady u nás nic takového boužel nemáme, ale naštěstí jisté čokoládovny fungují i přes eshopy a doporučuju vyzkoušet čokoládovnu Janek, kde mají opravdu prémiové čokolády.

Lindinettee
6 příspěvků 16.8.21 18:37

@Karculenkaa Nekde jsem o ní už četla. Je to český výrobce, že? Akorát jsem to četla v souvislosti s výrobou čokolády a pečením, protože by měli mít suroviny, ne jenom hotové čokolády a čokoládové pochutiny.

Karculenkaa
9 příspěvků 19.8.21 22:08

@Lindinettee Ano je to tak :) na samotnou výrobu čokolády jsem si ještě netroufla, ale co mám vyzkoušené jseou tady ty čokoládové pecky, které přidávám třeba do muffinů :) https://www.cokoladovnajanek.cz/…a-34--pecky/

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz