co takhle zaradit nejake recepty pro batolata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Matyss
1 příspěvek 19.1.02 14:14
co takhle zaradit nejake recepty pro batolata

Nebylo by mozne zaradit kategorii recepty pro batolata? Myslim, ze by to hodne maminek na materske dovolene uvitalo

Reakce:
pepicek
1309 příspěvků 20.1.02 00:25
ale jó, proč né řeklo sluchátko ...

… a Mach a Šebestová se zaradovali … no jó, ale kde je vzít

haló haló haló, nemáte někdo nějaké batolecí recepty?

1irena
597 příspěvků 26.7.05 22:53
haló

už před třemi roky volal pepíček a nic… a určitě tu někdo má batolícího se labužníčka…

pepicek
1309 příspěvků 28.7.05 17:58
no nějak se nám ty batolata vymkly z rukou

ti co se batolili před třemi lety, tak už dneska pomalu chodí do školy … já bych tu něco měl, ale není to vyzkoušeno, takže bych Vaše batolata nerad naštval

Lassienka
409 příspěvků 29.7.05 07:26
Pepíčku,

moje batole se už taky odbatolilo a i ve fázi, kdy se batolilo, přišlo na to, že v lednici jsou i zajímavější než batolecí jídla. Ale jestli chceš, zkus mi nějaký receptík poslat, minimálně dokážu odhadnout, zda by to dítko jedlo…případně zkonzultuju s Flo…hihi, ta mě zabije, až to zjistí… Lass

blueska
149 příspěvků 22.8.05 06:51
proboha

jídel pro batolata zas není tolik, a lepší bude nějaký server Miminko, Naše dítě a tak, ne?
Labužník nám nechej jako labužníka.

Florentyna
439 příspěvků 22.8.05 09:11
A to by ses asi bluesko divila,

co to moje desetiměsíční batole všechno jí…
Já už tady potají chystala nějaké textíky a recepty na tohle téma, a teď abych měla strach je předat pepíčkovi, sic mi hrozí od mnohých ukamenování…

Eleeen
1127 příspěvků 22.8.05 09:58
I malé dítě může být Labužníkem!!!

Bluesko, proč se rozčiluješ? Napřed tady vykládáš (ohledně Pupka a Osceoly), že sis myslela, jako toto není server pro všechny a teď chceš vyloučit naše největší radosti?? To snad ne! Podle mě Labužník není čtyřhvězdičkový, je pro všechny. Ale vulgarizmy sem ani podle mě nepatří (to zcela jasně souhlasím s Pepíčkem). Zato recepty pro batolata sem podle mě patří. Je zde hodně zdatných kuchařek, které mají batolata anebo ještě kojí anebo jsou těhotné a jistě by uvítaly něco lepšího než jen HAMI a HIPPO z obchodu ve skleničce.
Nezlob se na mě, přeci nemůžeme vynechávat děti!!!!

Scarlet02
577 příspěvků 22.8.05 11:40
bluesko,

proč chodit na jiný server na recepty pro batolata???
Já myslím, že Labužník je pro všechny. I pro ty nejmenší!!!

Florentýnko,
i když nemám batole, ráda si Tvé recepty pro ně přečtu a třeba předám dál. Děkuji

Lassienka
409 příspěvků 23.8.05 07:46
Bluesko,

nevím, zda jsi se někdy starala o batolata a zda tušíš, jak dokáže být batole naštvané, když má pořád k jídlu jen několik neustále se opakujících pokrmů.
A nevím jak jiné matky, ale ještě než moje děti dorostly ve všežravce, tak já jsem byla vděčná za jakýkoli jiný batolecí recept…prtotože v tomhle ohledu mi prostě fantazie nestačila.
A myslím, že i na tomhle serveru je dost maminek nebo babiček, ale i tatínků či dědečků, kteří recept pro batolata ocení. Lass

Vali
1327 příspěvků 23.8.05 08:05
...
Vali
1327 příspěvků 23.8.05 08:05
batolata
  • taky se přimlouvám za recepty pro batolata. Jestli nějaké objevím, určitě je ráda přidám. To, že malé dítě předčasně jí nevhodnou stravu mu vůbec neprospívá, naopak škodí. Z čeho vznikají alergie a všelijaké nemoci, z toho, že tak jemný organismus se zatěžuje nevhodnou stravou, celkově se tím oslabuje (když ono to těm mrňatům chutná) - nad tím je nutno se zamyslet.
blueska
149 příspěvků 24.8.05 07:29
nekamenujte mne :-)))

Lassienko, starala jsem se nejen o své a sestřiny, ale kvůli třem dětem v cizině jsem se musela orientovat i na papu arabských dětí…čtěte CO píšu, rozhodně nechci dětem ubírat právo na dobré a zdravé jídlo, jen si myslím, stejně jako v případě kvant receptů „co dům dal“, že je tady pak pel-mel, pak ztrácí web svůj původní smysl - labužník a gurmet - to snad není jen o hladu. Byl to proboha jen můj názor, tak se nečilte.

Lassienka
409 příspěvků 24.8.05 07:52
Bluesko,

já se nečílím :-); a házet taky ničím nebudu. Ale myslím si, že na tenhle server patří i batolecí recepty.

kamilio
551 příspěvků 24.8.05 08:20
proč ne?

Když jsem v minulosti namítal proti kategorii domácí miláčci (psi, kočky) na Labu, tak mě některé děvčata málem slovně ukamenovaly. A teď čtu, že recepty pro malinké lidičky tady nemají co dělat! Pomysleli jste např na situaci, kdy se o malého tvorečka má starat otec nebo děda? Takže zavedení této kategorie plně podporuji, i když jsem již dědou již odrostlých vnuků.

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 24.8.05 09:31
... jsem pro

… i když náše malá se teprve překulila z novorozence na kojence … už teď přemýšlím, co ji za pár měsíců budu vařit. Chci, aby měla stravu co nejpestřejší a zvykla si na různé chutě a přitom jedla zdravě. Tak se budu moc a moc těšit na batolecí recepty od zkušených mamin

trikolka
383 příspěvků 24.8.05 15:19
ja chci taky recepty pro batolata

vzhledem k tomu, ze za chvili mi jedno prinese cap (nebo vrana?) a protoze vubec nevim, co mrnouskove basti, tak bych je nejspis krmila ohnivou thajskou polivkou nebo tak neco … zavest, zavest, zavest !! :)

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.05 16:08
Triky!!

Mrňouskové nejdřív nejraději papají mlíčko z originálního balení, takže do té doby, než ho to přejde, se tu snad něco objeví. Právě budeme řešit tentýž problém, mimčo - vnučka je už dva dny na světě!

Pink
109 příspěvků 24.8.05 21:50
Jsem pro všema deseti!!!

Já měla to štěstí, že když moji haranti byli ještě roztomilé malé dětičky, tak mě doktorka i sestřička dost podrobně informovaly o stravě dětí. A hrooozně mě štve moje známá v práci, která se chlubí jak krmí půlročního vnuka kořeněným pečeným kuřetem!!! Takže by nebylo od věci uvádět v receptech od jakého věku jsou jídla vhodná. Dost mi taky pomohla Kuchařka naší vesnice-jsou tam i dětské recepty.

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz