co s nadúrodou papriček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maketa
3 příspěvky 19.09.05 21:22
co s nadúrodou papriček

Poraďte mi prosím, jak uchovat pálivé papričky. Plodí mi jak o život, a vzhledem ke své velké pálivosti, jich do jídla moc nespotřebuju.. Ale vyhodit je, mi je líto..

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 20.09.05 00:29
Co s nadúrodou papriček?

Maketa, navlékla bych je na provázek a usušila. Je to dokonce hezká dekorace do kuchyně. Ale od doby kdy jsem objevila vynikající recept na Harisu od Paraplíčka, už nemám starost „kam s ním“.

DanaJ
1136 příspěvků 20.09.05 12:50
Nakrájela bych...

…je na dílky, které mi vyhovují a zmrazila bych je. Mamka takhle zmrazila normální papriky a na vaření byly vynikající, tak proč by to nešlo s pálivými papričkami.

PS: Taky to sušení není špatný nápad.

maketa
3 příspěvky 21.09.05 07:11
...

Tak půlku usušim, půlku zmrazim

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.05 09:49
suším

a rozdávam priateľom

Renee
93 příspěvků 09.10.05 10:55
Pálivý olej

U nás se papričky nahází do dobrého oleje, posmaží, olej se slije do láhve (tak třetina se jich tam nechá poplavávat. Pálivý olej přidáváme PO KAPIČKÁCH do jídla. Rychlý způsob, jak chuťově „opálit“ pánev se zeleninou nebo cokoli jiného. Olej vydrží neomezeně dlouho (do toho pálivého jedu se žádné breberky ani plísně nepustí).

Manana
1515 příspěvků 09.10.05 20:27
Na nadúrodu pálivých papriček je jediná rada:

zvyště řeznou rychlost a konsumujte tak, aby vám žádná nezbyla a ještě spíš chyběla! Pak teprve objevíte jiné další druhy paprik, jichž jsou stovky, a český člověk o nich neví ani ň!
Mrkněte v Odkazech na mé stránce www.manana.cz na Chile Head, tam si přijde milovník paprik na své.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz