Co použít místo pol. mouky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tasauri
17 příspěvků 12.08.04 12:19
Co použít místo pol. mouky?

Zdravim vsechny,
odstehovala jsem se do Svycarska a je tu jen v obchodech hladka mouka.
Mam rada kolace, buchty, ale nevim co pouzit jako nahrasku za pol. mouku.
Poradi mi nekdo?
 Dik

Reklama

Reklama

Reakce:

possum
464 příspěvků 12.08.04 12:40
Ahoj tasauri,

nevim presne, co mate ve Svycarsku, ale v Australii taky mame jenom hladkou a takzvanou continental, coz je jako hruba. Taky mame hladkou uz s kypricim praskem.
Na jakekoliv peceni pouzivam tu hladkou a jde to. Nekteri Cesi tu pouzivaji tu continental, ale ja to v ceskych receptech ignoruji a pecu VSE jen s tou hladkou.

possum
464 příspěvků 12.08.04 12:40
Ahoj tasauri,

nevim presne, co mate ve Svycarsku, ale v Australii taky mame jenom hladkou a takzvanou continental, coz je jako hruba. Taky mame hladkou uz s kypricim praskem.
Na jakekoliv peceni pouzivam tu hladkou a jde to. Nekteri Cesi tu pouzivaji tu continental, ale ja to v ceskych receptech ignoruji a pecu VSE jen s tou hladkou.

tasauri
17 příspěvků 12.08.04 13:13
Dik Possum

No to je docela jednoduche.. Jen mam strach jestli to bude opravdu kypre..
No zkusit se ma vse, uvidime.

pa.mira
13 příspěvků 22.08.04 09:44
...

pomíchej obě mouky dohromady v poměru 1:1 a máš vyhráno, neboj se, bude to fungovat, naše babičky to také tak dělávaly a měly koláče krásně nadýchané

Labužník Sarka
433 příspěvků 10.09.04 15:12
Tasauri,

ja jsem taky ve Svycarsku a problem mam stejny. Ne jen mouka, ale i tvaroh. Dej vedet kde jsi a muzeme dat rec. Pekny den Sarka

Labužník Sarka
433 příspěvků 10.09.04 15:16
pa.mira

Bohuzel nejde delat kombinace 1:1. Za tri roky coziji tady jsem nenasla v zadnem obchode hr. mouku. Mozna se spatne divam, ale muzes tomu klidne verit. Za to maji dobry mix na vanocku a ruzne druhy chleba.

Labužník katuska02
11 příspěvků 11.10.04 11:58
polohruba mouka v cizine

Ahoj tasauri,
precetla jsem si tve trapeni a jestli jsi jeste nenasla reseni mozna ti poradim. Ja bydlim v Nemecku a taky jsem hledala polohrubou a hrubou mouku. Tady se polohruba jmenuje Instant-Mehl a misto hrube pouzivam krupici.
Pa Katuska

tasauri
17 příspěvků 01.12.04 10:50
Dik

Cau Sarko
Ja ziji kousek od Bernu. A uznavam ze je to tezke sehnat mouku pol. Ale uz jsem nasla celkem slusnou nahrazku.. Je to mouka na spaetzli. Muzes se mi ozvat na email
edita@toggwyler.ch
Jinak dik vsem za rady.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz