Články - recyklace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Odula
17 příspěvků 06.10.07 10:45
Články - recyklace?

Hezký den!
Jsem tu krátce, ještě se příliš neorientuji, ale všimla jsem si při brouzdání články jedné nejasnosti. V sekci o zdravé výživě je článek se dnešním datem a reakce na něj jsou datovány třeba k roku 2004. Jedná se tedy o recyklaci článku? Ne, že by mi to nějak výrazně vadilo, jen jsem chtěla připojit reakci, a pak jsem si uvědomila, že článek je tak starý, že už moje reakce nebude autora zajímat

Reakce:

tea63
935 příspěvků 06.10.07 11:46
Odulko

Příspěvky jsou řazeny podle data posledního příspěvku, ale ve vyhledávači nebo podle témat si klidně najdi to, co tě zajímá a diskuze k dané věci může pokračovat. Je velmi pravděpodobné, že autor příspěvku bude přítomen nebo se ti ozve někdo jiný a poradí. Tady se vždycky někdo najde. Zbytečně se pak nezakládají nové a nové příspěvky a lze všechno dobře dohledat i po několika letech… A nebo založ nový příspěvek, ale já když něco potřebuji, nejdříve hledám, jestli už něco podobného neproběhlo a pak teprve píšu nový. Táák, teď jsem se do toho asi zamotala, ale snad to moje vysvětlení pochopíš A možná mně někdo opraví, také tu nejsem dlouho, tak mám ještě všechno takové čerstvé a i možná neprozkoumané

Odula
17 příspěvků 06.10.07 12:08
tea63

Děkuji, jen mě zajímalo, jak je možné, že příspěvek, na který někdo reagoval v roce 2004, může být datován jako zveřejněný dne 6.10.2007
Takže když budu chtít diskutovat přímo s autorem, raději v jeho vlastním profilu, že?

HelcaK
960 příspěvků 06.10.07 15:09
Odulo,

tam je podle mě nějaká chybka. U článků se zobrazuje stabilně aktuální datum, přestože správce stránek - Pepíček -je spíše nepřítomen než přítmen a na stránkách se žádné postřehnutelné změny nedějí. Prostě nové články se už (asi několik let) nevkládají a ten datum si tam naskakuje samovolně pořád čerstvý. Smiř se s tím, pokud se to nezmění. Ale klidně reaguj přímo na článek (byť žádný nový k dispozici není), čas od času někdo také reaguje a v diskuzním foru se u diskuze k článku zobrazí vždy nový příspěvek. Takže pokud autor článku ještě na Labužník chodí, všimne si…

Odula
17 příspěvků 06.10.07 17:18
HelcaK:

Děkuji za vysvětlení

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz