Chybí ji kamarádka...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivo
1045 příspěvků 03.01.06 12:06
Chybí ji kamarádka...

…byly doby, kdy tato vidlička měla kamarádku lžíci. A když byly komplet, tak uměly skvěle míchat saláty. Jenže nějaký nešika lžíci poslal na onen svět. Nepřekáží náhodou u někoho?

Děkuji za spousty kladných ohlasů…

Reakce:
Vali
1326 příspěvků 03.01.06 12:54
Ivo
  • je skleněná nebo umělohmotná, určitě by se někde v bazaru sehnala, poohlédnu se.
Ivo
1045 příspěvků 03.01.06 13:21
Vali...

…jsi moc hodná. Když půjdeš náhodou kolem nějakého bazaru (vidíš, to mě nenapadlo, jsem to ale houska), tak tam třeba zkus nakouknout. Je z lisovaného skla a bude brzo slavit padesátiny…hihi.

Ještě jednou dík, Ivo.

Labužník housenka02
609 příspěvků 04.01.06 04:54
...

Milý Ivo, též vlastním podobný komplet, je sice jen z umělé hmoty ( asi od soudruhů z NDR ), asle máš pravdu je k nezaplacení na míchání salátů a podobných záležitostí.

Je mi líto, že ti nemohu pomoci, já jsem toto náčiní zdědila po babičce a opatruji je jako oko v hlavě.

Lassienka
409 příspěvků 13.01.06 09:16
Ivo,

já vlastním pouze lžíci, a to už hodně dlouho a tu nedám… Lass

Tasma
415 příspěvků 13.01.06 11:29
...

Já vlastním také jenom lžíci a k tomu placatou velkou mísu, hlubokou mísu a šest malých kompotových misek se šesti malýma lžícema. A bohužel budu lakomá jako Lassienka a také nedám.
Je to úplně stejný skleněný design jako tvá vidlička, jen mi nejde do hlavy, kde jsi k ní přišel. Moji a Lass předci asi vidličky někde potratili.

penda
4752 příspěvků 13.01.06 15:23
Řešení

Ivčo, nic si z těch lakomých ženských nedělej ;o)) Prohledala jsem net a našla nikoli kamarádku pro Tvoji vidličku, ale zbrusu nová dvojčata …sice teda trošku dražší…ale je to uspokojivé řešení ;o)). Díky Tobě jsem zjistila, že salátové :,-(y nesou jména jako Scarlett, Lucy, Super, Mediterranea, Naomi, Super Wod, Eva Solo..ale všechny jsou nerezové (aspoň se nerozbijí!)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz