chyba u receptů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hafca 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.09 13:14
chyba u receptů

Zdravím, zkoušel jsem změnit kódování stránky a objevila se chyba. Nad reklamou vyběhne velký text a částečně rozhodí formátování stránky. Divné je, že to už nejde žádným způsobem odstranit. Nebyl by nějaký nápad, co s tím? Zkoušel jsem to kvůli HelcaK, ta má tenhle problém taky. Prohlížeč mám IE6 a WinXP. Úplně stejně se to projevuje i v Mozille 3.

Děkuji za odpověď hafca

Reklama

Reklama

Reakce:

Manana
1515 příspěvků 05.01.09 13:19
Ta reklama...

Já mám Firefox, který dovede zablokovat a odstranit všechny reklamy ze stránky, ale tahle je nějaká tvrdošíjná, a navíc je vlezlá a hnusná. A ještě není na český obchod, ale umerický. Pepíčku pepíčku, co nám to děláš? Myslíš, že máme těch reklam v televizi málo? Musím říct, že jsem na recepty kvůli ní přestal chodit, tolik mi to vadí.
Ale ty se asi nepolepšíš, protože z toho jsou peníze, žejo?

Sylvie
2302 příspěvků 05.01.09 13:58
[:)]

Já osobně přeju Pepíčkovi každou korunu. Tyto stránky jsou povedené a jejich spravování musí být vzhledem k jeho (stránky i Pepa) vytížení dost náročné.

hafca 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.09 20:38
...

Mě ty reklamy zase až tak moc nevadí. Jsou i horší a vlezlejší. Je to něco za něco. Nějak se ten server ufinancovat musí. Nevím o nikom, kdo by takový projekt jako je Labužník, financoval z čiré radosti sám. Jen kdyby ta chybka zmizela.

blanca.xy
647 příspěvků 05.01.09 22:07
Hafčo,

ten nápis nad reklamou máme asi všichni :-(.

bocianka
528 příspěvků 07.01.09 00:50
nápis nad reklanou

mám taky

penda
4752 příspěvků 08.01.09 22:19
jestli myslíte ten "warning",

tak ta chyba se netýká labužníka, ale oznamuje to pepíčkovi, že má nějakou chybu ve skriptu v databázi na onom zásilkovém serveru.

HelcaK
960 příspěvků 09.01.09 10:55
Vladko, to je možný,

ale na Labu to rozšíří stránku tak, že majitelé starých monitorů ji mají širší než obrazovku, a tudíž šoupou vlevo vpravo, aby si početli až do konce…

hafca 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.09 18:40
...

Chyba se ztratila, alespoň u mě a doufám, že i u ostatních labužníků.
Děkuji za mě a určitě i za ně.

bocianka
528 příspěvků 11.01.09 18:44
chyba u receptů

Sláva, chyba už tam není

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz