Chuť na sladké

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marmelada
1643 příspěvků 04.02.06 15:19
Chuť na sladké

potlačí spray Cukr blok - je k dostání v lékárnách. Ale sladké vám po něm opravdu nebude chutnat! Je dobré ho mít v kabelce a použít např. před nákupy potravin. (Nebo kdykoliv jindy).

Reklama

Reklama

Reakce:

Jarka7
208 příspěvků 04.02.06 18:38
Díky za radu.

Po padesátce jsem obrátila na sladké, které jsem do klimakteria nemohla ani vidět. V pondělí zajdu do lékárny.

zblunk
2 příspěvky 02.03.06 13:29
...

Zrovna včera večer jsem měla nepřekonatelnou chuť na sladké! Myslela jsem, že je to třeba hlad převlečený za chuť a tak jsem si dala kousek rýže. Ale chuť neutuchala … Nakonec jsem rozbalila Miňonky a opravdu s chutí jsem si dala dva kousky … poté, co jsem dostala od přítele sprdung, že se chpu na noc … mě opravdu přešla konečně ta pronásledující chuť Sice jsem si něco vyslechla, ale pomohla jsem si od deprese, ketrou by mi ta chuť jistě způsobila!

Jandula
41 příspěvků 02.03.06 15:19
...

Muzu mit skromny dotaz, kolik to cca stoji? diky

anarxa-esset
4 příspěvky 19.03.06 17:43
...

co tak si dat radsej mrkvu, alebo sladucku cervenu papricku???alebo dajake ovocie???

marmelada
1643 příspěvků 19.03.06 18:18
...

Jandulo stojí to asi 120 Kč. Vyzkoušela jsem to, opravdu to potlačí nejen chuť na sladké, ale když si sladké ochutnáš, je to zcela bez chuti, jako bys kousala papír. Je to tak hnusný pocit, že se při chuti na sladké musím přemlouvat, abych si sprej použila. Což je paradox.
Ještě jsem dostala další radu na potlačení chuti na sladké, ale i na utišení hladu, třeba před spaním, kdy už se nechcete nacpávat. A to 1 sousto dušeného nebo vařeného kuřecího masa dát na lžíci, zakapat šťávou z půlky citrónu a pomalounku rozkousat. To funguje určitě a není to tak hrozný. Mívám pro ten účel kousky podušeného masa v mrazáku. Sice se bílkoviny na noc nemají, způsobují těžké sny, ale není toho moc a ten citron urychluje trávení masa.

DanaJ
1136 příspěvků 20.03.06 08:04
Cuť na sladké..

..může znamenat, že něco tělo potřebuje. Že mu něco chybí.

PS: Já si vždycky udělám čaj nebo mléko s medem a zatím to naštěstí pomohlo.

kokoska
97 příspěvků 02.04.06 10:45
...

Já jím hoodně sladkého a mám pocit, že už mi to začíná škodit. Ale chuť na sladké je přece přirozená?

kamilio
551 příspěvků 02.04.06 18:47
Sladké?

Ono je to spíš záležitost momentálního stavu chuťových buněk, Já, přesto, že jsem již v penzijním věku, mám při ochutnání něčeho sladkého, zejména obsahuje-li to máslový krém, husí kůži. Je-li tam maso, pocity jsou velmi pozitivní jako při … no však víte, při čem.

DanaJ
1136 příspěvků 03.04.06 06:37
Je docela důležité...

…si uvědomit, jestli máte chuť pořád na to samé. Já třeba slyšela, že když je chuť na čokoládu extrémě často a není to zvykem, tak čoveku chybí hořčík.. Snad jsem si to nespletla.

lydia
1227 příspěvků 07.03.07 13:02
místo spraye

jsem objevila, ale bohužel ještě nevyzkoušela tohle

Jenofefa
1315 příspěvků 07.03.07 16:40
To nemám pocit, že zažene chuť na sladké

Já bych se asi oblizovala až za ušima. Mám pavlovovský reflex jen co se koukám na obrazovku. Myslím, že můj mlsný jazýček by to těm rtům moc dlouho nedopřál.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz