Chtěl bych poprosit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karminek
757 příspěvků 26.03.07 14:57
Chtěl bych poprosit

Chtěl bych poprosit,nebo ještě lépe požádat ty přispěvatele ,kteří posílají recepty ve stylu Phoenix,Harle­y,Hayden aby se zamysleli sami nad sebou jestli v těchto blbinách chtějí pokračovat.
Tímto příspěvkem chci naznačit že tentokrát jsou mimo mísu oni.
co na to ostatní labužníci?

Reklama

Reklama

Reakce:

Manana
1515 příspěvků 26.03.07 15:42
Karminku,

přečti si, prosím, co jsem psal k příspěvkům tohoto druhu já nebo oldsoft.

karminek
757 příspěvků 26.03.07 17:06
ano

to jsem četl ,ale ty co se jich to týče tak to asi nečetli.Je toho čím dál tím víc.

HelcaK
960 příspěvků 26.03.07 17:35
Karmínku,

roboti zpravidla číst neumějí, a jejich uživatelé či autoři (nevím, jestli je to mašina nebo program) nejspíš neumějí česky, soudě dle jazyka odkazů. Takže - marné volání…

penda
4752 příspěvků 26.03.07 17:36
karmínku,

nevím, na kolik je inteligentní spamový robot, ale mám pocit, že tak dobře číst ještě neumí, aby si přečetl to, co mu tady píšeš … ;o))))))) Jediná pomoc musí v tomto případě přijít od pepíčka, že k diskuzím přidá potvrzovací kód. ;o)

jolana
5065 příspěvků 26.03.07 18:54
No ano...

…mozno mate pravdu, spam nevie citat to je pravda, ale osobne poznam jedneho mladeho mileho chalana, ktory dokonale nielen hackuje ale aj „jeho“ spam ma svoje oblubene tipy. Takze az tak zasa pravdu nemate.........

oldsoft
682 příspěvků 27.03.07 18:57
Komentářový spam

Takhle se to jmenuje a má to i svoje heslo ve Wikipedii .

pekarka
410 příspěvků 28.03.07 06:03
Spam.

Ze zkušenosti vím, že nejlepší je ignorace. Když se o tom nebude mluvit ani reagovat, brzo ho to omrzí. Takhle ví, že se o tom pomatenci vedou řeči a zajímá ho to. Taky reakce pod tyto příspěvky přispívají k tomu, že se tento dotyčný pomatenec dozví, že se jeho příspěvky otevřou. Takže - blázna nepředěláte, on se s tím už rodí.

buraci
1136 příspěvků 28.03.07 07:51
...

Fakt jsou to uz dnes vetsinou roboti, takze nadavat a vyhrozovat jim ma asi takovy ucinek, jako nadavat pani, co v telefonu rika hodiny. Jinak priznivce Monty Pythons jiste potesi puvod slova spam (mrknete ve Wikipedii na heslo spam).

oldsoft
682 příspěvků 29.03.07 12:18
Jémine...

…tak já se to pokusím vysvětlit ještě jednou.
Není tomu tak, že teď někde sedí u počítače jakýsi pokoutní prodejce viagry, čte si tyto komentáře a za břicho se popadá smíchy, jak nám to tu na Labužníku nandal.
Nějaký počítač má prostě zadání, posílat odkazy do veškerých diskusí, kam se mu to podaří. Ten, kdo to zadal, ani neví, kde všude jeho spamy otravují, jemu jde jen o množství odkazů. Takže ignorovat ano, ale že „ho to přestane bavit“ neplatí, není zde nikdo, kdo se tím baví. Řešení lze udělat jen technickou cestou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz