Chřestový koláč a la Petr Stupka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

iklionky
3 příspěvky 20.02.14 09:13
Chřestový koláč a la Petr Stupka

Na chřestových slavnostech v Ivančicích ročník 2012 v rámci pódia vaření s dětmi českobudějovický televizní kuchař Petr Stupka pekl velice jednoduchý chřestový koláč (bez těsta). Tento recept není možné sehnat. Byl velmi dobrý. Kdo mi pomůže, prosím? Děkuji.

Příspěvek upraven 21.02.14 v 02:57

Reklama

Reklama

Reakce:

jolana
5065 příspěvků 20.02.14 11:46

.. nic blizsie si neuviesdla napr. se syrem, vajickami a podobne..ale ked bez cesta tak skus vyhladat recepty na Chrestovy nakyp.. :mavam:

di
2451 příspěvků 20.02.14 12:05

Nebo si holt vyhledat recepty od Petra Stupky, to by bylo asi nejjednodušší, ne?
Mimochodem, k pánovi jsem ztratila všechen respekt na minulé (nebo předminulé?) Salimě, kdy tam v jedné expozici reklamně vařil a já se ho šla zeptat na to, co je podle něj to „kapří“, které v té době tolik propagoval - byl úplně mimo. (No, to je jedna možnost, druhá možnost je ta, že to moc dobře věděl a lhal, ale to snad ne - takže platí bod jedna).

iklionky
3 příspěvky 21.02.14 02:48

Děkuji za odpovědi, ale sháním přesný recept. Recepty na chřestový nákyp jsou tomu blízko, ale není to ono. V receptech Petra Stupky jsem to nikde nenašel,
recept asi nikde zaznamenaný nebude, pan Stupka ho na pódiu říkal do mikrofonu a připravoval s dětmi. Leda, že by si ho někdo, kdo tam byl, poznamenal. Bylo to něco na způsob chřest, vajíčko, asi místo těsta houska, možná sýr, ale to nevím přesně. Pekl to na plechu. Bylo to originální, jednoduché, rychlé a vynikající. Super recept na chřest…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz