Chřestový koláč a la Petr Stupka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
iklionky
3 příspěvky 20.2.14 09:13
Chřestový koláč a la Petr Stupka

Na chřestových slavnostech v Ivančicích ročník 2012 v rámci pódia vaření s dětmi českobudějovický televizní kuchař Petr Stupka pekl velice jednoduchý chřestový koláč (bez těsta). Tento recept není možné sehnat. Byl velmi dobrý. Kdo mi pomůže, prosím? Děkuji.

Příspěvek upraven 21.02.14 v 02:57

Reakce:
jolana
5068 příspěvků 20.2.14 11:46

.. nic blizsie si neuviesdla napr. se syrem, vajickami a podobne..ale ked bez cesta tak skus vyhladat recepty na Chrestovy nakyp.. :mavam:

di
2453 příspěvků 20.2.14 12:05

Nebo si holt vyhledat recepty od Petra Stupky, to by bylo asi nejjednodušší, ne?
Mimochodem, k pánovi jsem ztratila všechen respekt na minulé (nebo předminulé?) Salimě, kdy tam v jedné expozici reklamně vařil a já se ho šla zeptat na to, co je podle něj to „kapří“, které v té době tolik propagoval - byl úplně mimo. (No, to je jedna možnost, druhá možnost je ta, že to moc dobře věděl a lhal, ale to snad ne - takže platí bod jedna).

iklionky
3 příspěvky 21.2.14 02:48

Děkuji za odpovědi, ale sháním přesný recept. Recepty na chřestový nákyp jsou tomu blízko, ale není to ono. V receptech Petra Stupky jsem to nikde nenašel,
recept asi nikde zaznamenaný nebude, pan Stupka ho na pódiu říkal do mikrofonu a připravoval s dětmi. Leda, že by si ho někdo, kdo tam byl, poznamenal. Bylo to něco na způsob chřest, vajíčko, asi místo těsta houska, možná sýr, ale to nevím přesně. Pekl to na plechu. Bylo to originální, jednoduché, rychlé a vynikající. Super recept na chřest…

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz