Chlazené mořské ryby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jenofefa
1315 příspěvků 20.05.07 18:32
Chlazené mořské ryby

Zatoužila jsem po čerstvé mořské rybě - jen ji hodit na pánev. Ale v Makru na mne koukaly z ledových postýlek velmi kalně a v mém muži nevzbudily příliš důvěry a vydal nákupu své veto. Jsou situace, kdy i já poslechnu… Máte někdo představu, jak dlouho trvá, než se tyto rybky dostanou od výlovu na pulty? A jak na těch pultech na ledu dlouho smutně a kalně koukají? Za tu dobu, co jsme se tam dohadovali o jejich vhodnosti, nikdo je nekupoval - nezdálo se, že by byl velký odbyt.

Reakce:
buraci
1136 příspěvků 20.05.07 20:28
Bohuzel...

… mam take pocit, ze koupit krasnou cerstvou morskou rybu je u nas docela problem, zejmena pokud clovek neni z Prahy, parkrat uz jsem koupila rybu na ledu, kterou jsem pak nasledne jela reklamovat, protoze smrad to byl preveliky. Pokud muzes nakupovat v Praze, zkus www.seafood.cz, ale jak moc maji kvalitni nabidku, netusim.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.07 07:01
Jeno,

chlazené ryby by měly být na pultech nejpozději do tří dnů po tom „co se jim to stalo“, vesele by měly koukat ještě týden. Pak začínají mít docela kalný zrak z toho, jak jsou opilé štěstím, že vidí ten náš svět a koukají čím dál tím smutněji a smutněji…

Někdy, hlavně se to stává v supermarketech, se tváří znuděně už dřív, protože nemají pro veselý pohled ty správné podmínky.

Labužník handula02
634 příspěvků 23.05.07 09:39
Makro

Já kupuji chlazené ryby ( filety ) v Makru v Průhonicích. Nikdy se mi za tu dobu nestalo, že by smrděly. A to je beru vždy po větším množství a doma dám do mrazáku. Před 14 dny tam přede mnou nakupoval Vladimír Růžička ( trenér hokejistů Slávie ) a ten bral jak filety tak celé ryby.

Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.07 10:27
Mám výborné zkušenosti...

…s Makrem ve Stodůlkách, ale abychom tam nejezdili jen kvůli rybám, tak nejčastěji kupujeme čerstvé ryby v Hypernově v Nových Butovicích. Tam jsou podle našeho názoru i na lepší úrovni, než např. v TESCO na Zličíně. K tomu i výborní prodavači, kteří se vyznají, v pátek bývá na výběr více druhů, ještě jsme se cca za 3 roky ani jednou nespálili a kupujeme je tam dost často.
 P.

Bali
1254 příspěvků 24.05.07 12:12
...

AHOJTE! ceska navsteva mi odjela a uz mam zase trochu casu na net. Ryby se daji docela dobre pokoupit v Tescu, nejlepsi se je zeptat v ktere dny maji zavoz! Ale prece jen pozor, protoze s novym zavozem se vsude doprodavaji i rybky starsi!! Proste chce to bdele oko a nos bez rymicky! Vyborne jsou specialni obchody, jak pise i Buraci, seafood ma kvalitu! Ale vyssi ceny! Ovsem rybky nejite denne, tak proc si nepriplatit??
Vyborna nabidka je i na internetovych obchodech! Byva to vetsinou mrazene, ale kdo to umi dobre upravit, ale hlavne SPRAVNE rozmrazit, tak si posmakne!!
Ja si ted uzivam vse morske primo u zdroje a JOD mi leze uz i usima! U nas jsou rybky do 3 dnu na pulte, nekde i do 2! Na nase OLIVOVE stranky dam co nejdriv par fotecek z fr. trhu a pridam par cen pro predstavu.
Bon appetit

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz