Chladnička s ventilátory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1irena
594 příspěvků 20.02.15 10:28
Chladnička s ventilátory

Máte zkušenost s kombinovanou chladničkou se systémem No Frost a ventilátory?
Já jsem zklamaná kvůli hlučnosti právě těch ventilátorů. Mám nejmenší Sharp a před nákupem jsem četla samé pochvalné recenze. Tak nevím, jestli mám nějaký hlučný kus, nebo dobrý sluch(o čemž pochybuji)anebo je potřeba nějak vyladit polohu vnitřních „udělátek“ ovlivňujících teplotu. V návodu jsem nic nenašla. Jediné co doporučují, nestavět ji na podlahu, ale na podložku pod ledničky, což netuším, co je. Děkuji za jakoukoli radu-zbavit se jí mě napadlo :(

Reakce:
lydia
1227 příspěvků 24.02.15 14:36
Ireno,

Co se týče technických otázek, tak nejsem určitě povolaná na ně odpovídat. Ale vypnutím a zapnutím se mi podařilo vyřešit nemálo technických problémů :oops:
Rada technika: ventilátor, který má na starosti NoFrost technologii (nechtěj ode mne podrobnosti) prý rád namrzne a tím způsobuje hluk. Tedy lednici vypnout, tzn. vytáhnout kábl ze zásuvky a nechat lednici odtát a zase zapnout. Nevím, jestli to pomůže, ale dřív než lednici vyhodíš, tak vyzkoušej :)
Zdravím

spanny
159 příspěvků 26.02.15 18:09

Ireno, jestli umite Anglicky tak se podivejte na tento clanek. Je to clanek o tom proc lednice jsou hlucne.
 Kamila

http://www.dailymail.co.uk/…s-night.html

DockyPocky
1 příspěvek 05.09.17 21:45
Lednice

Ahoj, já bych se zkusil podívat na tenhle článek: Lednice** je sice delší, ale je tam docela popsáno, jak lednice fungují… případně bych tam zkusil napsat mail, je na stránkách formulář. Mně poradili s myškou, která nedovírala a protékala.
Jinak, moje zkušenost s lednicemi Sharp je docela negativní právě kvůli hluku - jsi si jistá, že nemá být takhle hlučná sama o sobě? Jakou hlučnost uvádí výrobce?

Edit admin - odstraněn odkaz

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz