Chladnička s ventilátory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1irena
597 příspěvků 20.2.15 10:28
Chladnička s ventilátory

Máte zkušenost s kombinovanou chladničkou se systémem No Frost a ventilátory?
Já jsem zklamaná kvůli hlučnosti právě těch ventilátorů. Mám nejmenší Sharp a před nákupem jsem četla samé pochvalné recenze. Tak nevím, jestli mám nějaký hlučný kus, nebo dobrý sluch(o čemž pochybuji)anebo je potřeba nějak vyladit polohu vnitřních „udělátek“ ovlivňujících teplotu. V návodu jsem nic nenašla. Jediné co doporučují, nestavět ji na podlahu, ale na podložku pod ledničky, což netuším, co je. Děkuji za jakoukoli radu-zbavit se jí mě napadlo :(

Reakce:
lydia
1227 příspěvků 24.2.15 14:36
Ireno,

Co se týče technických otázek, tak nejsem určitě povolaná na ně odpovídat. Ale vypnutím a zapnutím se mi podařilo vyřešit nemálo technických problémů :oops:
Rada technika: ventilátor, který má na starosti NoFrost technologii (nechtěj ode mne podrobnosti) prý rád namrzne a tím způsobuje hluk. Tedy lednici vypnout, tzn. vytáhnout kábl ze zásuvky a nechat lednici odtát a zase zapnout. Nevím, jestli to pomůže, ale dřív než lednici vyhodíš, tak vyzkoušej :)
Zdravím

spanny
159 příspěvků 26.2.15 18:09

Ireno, jestli umite Anglicky tak se podivejte na tento clanek. Je to clanek o tom proc lednice jsou hlucne.
Kamila

http://www.dailymail.co.uk/…s-night.html

DockyPocky
1 příspěvek 5.9.17 21:45
Lednice

Ahoj, já bych se zkusil podívat na tenhle článek: Lednice** je sice delší, ale je tam docela popsáno, jak lednice fungují… případně bych tam zkusil napsat mail, je na stránkách formulář. Mně poradili s myškou, která nedovírala a protékala.
Jinak, moje zkušenost s lednicemi Sharp je docela negativní právě kvůli hluku - jsi si jistá, že nemá být takhle hlučná sama o sobě? Jakou hlučnost uvádí výrobce?

Edit admin - odstraněn odkaz

Embolio
2 příspěvky 14.4.19 10:47
Energetický štítek

Tak ledničky hlavně mají energo štítek na kterých jsou decibely, které lednice běžně vydává, takže stačí mrknout na to, jestli je porovnání s nějakým průměrem hlučná a nebo ne a pak případně to řešit nějak dál :).

PetrKadlec
1 příspěvek 23.4.19 15:59

Ono hlavně taky nezáleží jenom na typu ledničky a energetické třídě, ale také na teplotě okolí, kde lednice stojí, co je uvnitř, jaké množství potravin, zda se správně dovírá, jak často se otevírá a tak dále.

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz