Chci zhubnout, poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Argil
1 příspěvek 27.02.11 16:49
chci zhubnout porate
:lol:
Reakce:

ucitelas
328 příspěvků 27.02.11 18:54
NE

takhle určitě nezhubnete.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.11 18:57

Z vlastní zkušenosti - nejúčinnější je nežrat… :wink:
:mrgreen:
Jen netuším, co znamená to „porate“…

Manana
1515 příspěvků 27.02.11 22:06
asi

to mohlo být potrate, ne?

Miryska
1 příspěvek 03.03.11 09:48

úplně vynechat bílé pečivo - jednoduché a funguje. U mě to zabralo. Po těhu jsem déle jak rok nemohla zhubnout, teď mám během několika měsíců dole 9kg. :potlesk:

diduska
4 příspěvky 09.04.11 15:52
Chce to hlavně pohyb.

Hodně chodím pěšky, piji neslazené, k masu (miluji řízky) jím hodně zeleninu, malé přílohy k jídlu, odvykla jsem sladkému. Cvičím doma kalanetiku - je to skvělé. Trvá to jako všechno, ale výsledky jsou.

m.vesela
3 příspěvky 23.10.12 14:28
dělená strava a jídelníček

Prosím poradte- jak začít. Jsou problémy uhlovodany, bílkoviny, zvířadka, kytičky a pod. Byl by někdo tak moc ochotný a napsal příkladný týdenní plán jídla? Nebo každý zaápasí s nedostakkem času-odkaz kde je něco k tomuto a rady v prvních dnech. Moc děkuji

m.vesela
3 příspěvky 23.10.12 14:30

Dobrý den- tak já nevím kde dělám chyby- dennodenně na rotopedu nebo orbiteku(šlapadla) naběhám 8 km, posilovací cviky na břicho 10 min, masáže břicha-celkem 3/4 hodiny a efekt nikde. Poradte více

Eja
3831 příspěvků 23.10.12 20:32

Výška, váha, cílová váha…stravovací návyky… jinak je to fakt o tom NEŽRAT, možná se připojit k Sylvii?

Eja
3831 příspěvků 23.10.12 20:37

No, netuším, co máš ráda nejvíc, ale zítra Ti zkusím napsat základní rady… ale nevim :think:

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz