Chcete to taky někdy zkusit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Florentyna
439 příspěvků 22.03.08 22:47
Chcete to taky někdy zkusit?

Varování předem: žádný druhý smysl v titulku nehledejte, není tam :-) Přicházím však s jinou, blíže nespecifikovanou výzvou pro všechny, kdo si pohrávají s myšlenkou začít - jen tak pro zábavu - psát o jídle nebo o něčem, co s ním aspoň trochu souvisí. Vstupní podmínky jsou:
a) zapálení do dobrého jídla
b) znalost českého pravopisu nebo aspoň příslib použít příslušný spell-checker a
c) schopnost udělat si vlastní názor v reálném čase.
Hlaste se mi na mail (florentyna zavináč florentyna tečka cz), je po vás velká sháňka!

Reakce:

HelcaK
960 příspěvků 23.03.08 11:00
Flo,

mohla bys prosím trochu rozvést bod c)? Dík

ildig
51 příspěvků 23.03.08 12:04
Popřípadě

aspoň trošičku specifikovat, a co jde? Přečetla jsem si tvoje stránky a nějaký obrázek jsem si udělala, ale nejsem si jistá, jestli jsem v obraze

Florentyna
439 příspěvků 25.03.08 15:27
doplneni

ad bod c) - umíš třeba rychle odtušit, jestli se ti při návštěvě v restauraci líbí, jestli ti jídlo chutná a všechno to navíc dokázat obhájit?

ad bližší rozvedení: nepřipadá v úvahu, všechno má svůj čas Jen naznačuju, že vím o možnosti, kde je možné uspět s vlastními publicistickými ambicemi, protože Labužník je v tomto ohledu zřejmě navěky věků nepoužitelný (s výjimkou zdejších deníčků, samozřejmě). Přitom by se tu určitě tací, kteří občas chtějí přijít s vlastním článkem, našli. A podle obsahu své emailové schránky už můžu soudit, že jsem se vyjádřila na tom správném místě. Takže kdo se ještě přidá?

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz