chata Baccara v Jesníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.05 16:34
chata Baccara v Jesníku

Rád bych touto cestou doporučil všem přátelům labužníkům horskou chatu, kterou provozuje můj bratr v Jeseníkách. Ceny mírné, prostředí pěkné, na požádání cokoliv, ostatně podívejte se sami:
Baccara vlastní stránky , a zde najdete o něco víc fotek:
Baccara reference

Manek

Reakce:

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.05 16:38
...

Stydím, stydím, moc!!!

Pardon, oprava: V Jeseníkách…

Manek

DanaJ
1136 příspěvků 21.06.05 09:27
Jen malá buzerace...

Když sem koukla na vlastní stránky Baccara, zjistila jsem, že nefunguje odkaz na mapu - dost důležitý. Taky by to chtělo napsat ceny ubytování bez jídla a jen se snídaní. A taky by se hodilo foto pokoje.

Jinak pěkně udělané stránky. Gratuluji.

Pozn.: Já většinou, když hledám ubytování na netu, tak si nikdy nevyberu bydlení tam, kde není fotka pokoje. Chci ho holt prvně vidět, než se tam poženu. Ale určitě je dobře, že tam máte alespoň nějaké fotky. Je spousty stránek bez fotek - a to už je úplně o ničem. Nechápu, když už si někdo nechá dělat stránky na netu, proč tam nedá žádné fotky. I v blbým katalogu od cestovek jsou fotky, tak proč né s nima na net.

Hodně štěstí v činnosti..z

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.05 09:45
DanaJ

Díky za kritiku, předám dál!!!

Manek

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.05 10:03
Přidávám další odkaz

Tento odkaz je aktualizovaný průběžně, bylo mi sděleno, že na vlastních stránkách se jim správce stránek nevěnuje dostatečně pružně (výzva pro Pendu!?). Pokud kliknete zde , tak tady funguje i odkaz na mapu, tak jsou tu i fotky vnitřku (včetně fota pokoje). Navíc je to i v němčině a angličtině.

DanaJ
1136 příspěvků 21.06.05 10:14
...

Tady je odkaz na ubytování , který funguje. Doufám.

DanaJ
1136 příspěvků 21.06.05 10:21
"Buzerace" číslo dvě

… ty vlastní stránky mají hezčí desing, na těch horských je to, co bych očekávala, aby na stránkách bylo. Stačí rozdovádět vlastní stránky a bude to bomba…zz

penda
4752 příspěvků 21.06.05 10:26
že bych se bráškovi nabídla..?

hihihi…ale je ženatý (a já mám koblížka)…haha­haha.........­..tak se zeptej, jestli by měl zájem o předělání a aktualizaci…co se týká funkčnosti, ta nemá chybu, jen by se vyladil design…já jsem pro každou špatnost…ale do prázdnin už to nezvládnu..;o)))

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.05 10:30
Buzerace 2

Dobře, vyřídím!!!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz