ČESKÉ DRÁHY ZAČÍNAJÍ S VELKÝM BRATREM !

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karell
4 příspěvky 17.02.07 07:05
ČESKÉ DRÁHY ZAČÍNAJÍ S VELKÝM BRATREM !

ČESKÉ DRÁHY ZAČÍNAJÍ S VELKÝM BRATREM !
Prodávané čipové In-karty umožňují přesně sledovat, kdo kam jel, a vytvářet tak cennou databázi. Dráhy nyní začínají sbírat údaje, postupně je získají od milionu lidí.Advokát Zdeněk Hromádka upozorňuje na největší slabinu nového drážního systému - evidenci pohybu lidí. Na to podle advokáta České dráhy nemají právo. „Minimálně je to na hranici mravnosti a obchodních zvyklostí,“ dodává Hromádka.Přesný výzkum má cenu zlata. Taková databáze má marketingově obrovskou cenu.
Toto špiclování občanů je zneužití základních lidských práv a práva respektování soukromého a rodinného života.Více na našem webu ( www.andele-svetla.cz ) v MENU – novinové články - článek 403 a sdělení 2817 a 1622.
Vítejte do světa George Orwella !

Reakce:
oldsoft
682 příspěvků 17.02.07 07:31
A jéje...

…vesmírní lidé už jsou i tady
Ten Ištván Išidán, či jak se ten nakreslenej chlapec jmenuje, vypadá, jako kdyby ho zkopírovali z nějaké 15 let staré počítačové hry (pro inspiraci si vzpomeňte na Dunu 2)…
S In-kartou jsem jel zatím čtyřikrát, do čtečky to průvodčí strčil jen jednou, jinak to chtěli jen ukázat (a jednou ani to ne). Vono to tak žhavý nebude.

HelcaK
960 příspěvků 17.02.07 08:40
oldsoft

možná že průvodčí byl „anděl světla“ a sabotuje. A nezačal on Ištván fungovat před těmi patnácti lety? Tak přece teď nebude měnit image, ne?

oldsoft
682 příspěvků 17.02.07 08:59
To je humoristická stránka

Tedy, málokdy jsem se tak od srdce zasmál, jako při čtení článku „Pseudotvůrci připravují lidem ovládací čipy“; pisatel nemá ani nejmenší tušení o elementárních pojmech z informatiky, dokonce zmiňuje jakousi „samonabíjecí lithiovou baterii“ a tak dále
Znamenitá je též „Petice za zrušení peněz“ - připomíná mi to poněkud komunisty, kteří také tvrdili, že peníze nebudou potřeba, neboť tzv. zá:,–(u komunismu „každý podle svých schopností, každému podle jeho potřeb“ nám na základní škole vštípili nesmazatelně.

Labužník Katka_H02
302 příspěvků 20.02.07 06:14
...

Neviděla bych to tak dramaticky. Používám in-kartu stále a tak paranoidní nejsem. Svědomí mám čisté, ať si mě sleduje kdo chce.

Bali
1254 příspěvků 20.02.07 06:41
jezuskote,

to budou vedet, ze ja vlakem nikam nejezdim!

Karell
4 příspěvky 15.03.07 18:06
VAROVÁNÍ – BUDOVÁNÍ ČIPOVÉ TOTALITY !!!

VAROVÁNÍ – BUDOVÁNÍ ČIPOVÉ TOTALITY !!!

V současnosti je připravován (EU) do roku 2008 zaměřovací systém Galileo o soustavě 30 družic na 3 drahách (minimálně vždy 4 družice budou na aktivní měření každého místa na zemi), (vysílající nepřetržitý monitorující signál), který bude spolupracovat s nyní už fungujícím americkým systémem GPS. GPS má také soustavu 30 družic, které neustálým vysíláním monitorují pohyb každého člověka na planetě, s rozlišovací schopností 15 m. Při uvedení do provozu systému Galileo a při jejich spolupráci, bude možno všechny osoby či věci (s čipem) monitorovat s komerčním rozlišením na 2 m a to i v budovách, nákupních centrech a tunelech – což doposud nebylo možné (skutečné maximální technické rozlišení je několik cm). Sami tvůrci říkají, že tento systém má obrovské využití ve všech oblastech našeho života. Rozdělování frekvencí provádí Mezinárodní telekomunikační unie www.itu.int v Ženevě ve Švýcarsku. Pomocí frekvence lidských těl (i bez čipů) bude ihned od roku 2008 určena poloha každého člověka !!! Více na našem webu ( www.andele-svetla.cz ) – sdělení 2158 a 1622

jau
457 příspěvků 15.03.07 21:45
...

Tak to bude skvělý, ne? Až mi strýček Alzheimer ovládne mozek docela, budou moji bližní aspoň vědět, kde se jim dezorientovaná mamina toulá

oldsoft
682 příspěvků 16.03.07 14:58
Mimo mísu...

Tedy Karlle, některé věci jsou natolik mimo mísu, že i v rámci rubriky „Mimo mísu“ jsou úplně mimo mísu…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz