"České Beaujolais"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3815 příspěvků 19.11.06 17:24
"České Beaujolais"

Pokud byste někde viděli Svatomartinské víno, neváhejte. Ochutnala jsem z vinařství Mojmíra Maděřiče Modrý Portugal a jak nejsem ctitelem červených vín, tak si svoji přezdívku zaslouží. Pro milovníky bílého vína - ze stejného vinařství svatomartinský Müller Thurgau - doporučuji, lehoučké, voňavé…móóóć dobré

Reklama

Reklama

Reakce:

Bali
1254 příspěvků 19.11.06 19:14
...

a kde ho maji??????????­???????????

Eja
3815 příspěvků 19.11.06 19:53
Bali,

u nás v trafice.

Bali
1254 příspěvků 20.11.06 10:21
Ejo,

buraci
1136 příspěvků 20.11.06 10:46
Hypernova

Bali, ted jsem koupila Svatomartinske v Hypernove, sice neni od Maderice, ale z Mutenic, ale nepredpokladam, ze by to byl buhvijaky rozdil. A mam pocit, ze ho mivaji ve vsech retezcich.

Bali
1254 příspěvků 20.11.06 11:01
...

kouknu i u nas. Jedu ted do Fr, tak bych jim ho rada privezla ochutnat.

Eja
3815 příspěvků 20.11.06 13:52
Bali,

fakt si nedělám legraci. Na stanici metra Háje je trafika s velmi podnikavým majitelem, který kromě velkého výběru velmi kvalitních a velmi drahých doutníků má i kromě sudových patoků z Moravy velmi slušný výběr vín včetně např. ledového Chardonnay a teď Svatomartinského - sedmička za 80 Kč.

Bali
1254 příspěvků 21.11.06 14:30
Buraci,

koupila jsem to same jako ty, ochutnalo se u obeda a abych pravdu rekla, moje oblibena vina jsou jina. Nemuzem od toho ocekavat zazraky, ze? Jak od francouzskeho, tak od ceskeho. Ochutnavame kazdy rok a nebudu ten zvyk menit jen proto, ze nejaky chytrak tu napise, ze je to hnus. Tak ceske mam ochutnane a do konce tydne to druhe ochutnam primo na miste. Jestli mi tam ovsem nejake nechali, vetsina se totiz vyvazi do Japonska, Singapuru, ale i Ciny! Prala bych nasim vinarum aby se jim jednou podarilo to same!

di
2451 příspěvků 23.11.06 12:55
Dva odkazy pro porovnání obou akcí

http://www.svatomartinskevino.cz/
http://www.beaujolaisnouveautime.com/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz