Cerstvy kopr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

noskovice
1323 příspěvků 17.05.08 23:09
Cerstvy kopr

Muze se pestovat kopr v truhliku? Ja hlavne kvuli okurkam atd. Predem dekuji, Sona

Reklama

Reklama

Reakce:

zlata
1200 příspěvků 17.05.08 23:45
Čerstvý kopr

Zkoušela jsem to a ač se mi jiné bylinky dařily (až na letošek), tak s koprem jsem moc nepochodila. Víceméně by měl jít všade
a pomalu v každých podmínkách. Tak nevím, co jsem mu udělala, že mu u nás nelíbilo. Byl takový neduživý, řídký..no zkrátka už jsem znovu neopakovala. Ale určitě ostatní budou mít lepší zkušenosti… a navíc skoro nevoněl.
Zdravím a přeju hezký večer

jantar
170 příspěvků 15.06.08 04:52
jde roste mi

sam od sebe se vysel
ale jejhorší je jeden kopr z německa od fy. sperli
začal se chovat jako trvalka - asi tak půl metrui v průměru výška 1.5 metru. a obromnej kořen - dá se přesazovat a jeden mám i v květináči…
jen někomu vadí že je trochu cítit po fenyklu ale v koprovce a salátu to nevadí…

gabi
551 příspěvků 31.03.09 20:58
Cerstvy kopr

noskovice, v truhliku sa vyborne dari kopru Compact…tato odroda bola vyslachtena prave na taketo ucely…semeno sa da bezne kupit

dag
539 příspěvků 24.08.09 08:59
Kopr v truhlíku

Nepodařilo se mně letos vypěstovatvat kopr, ale ani ze semínka pažitku.Děkuji tedy za radu jaké semínko kopru je nejvýhodnější.
Kdyby někdo přidal radu, jak s tou pažitkou. Který měsíc sít apod. byla bych vděčná.Dag

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz