Čerstvé těstoviny v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amalka64
6 příspěvků 04.01.13 09:58
Čerstvé těstoviny v Praze

Dobrý den, na farmářských trzích na Náplavce a na Jiřáku jsem si párkrát koupila čerstvé těstoviny, nevíte kde se dají sehnat v Praze? Simona

Reklama

Reklama

Reakce:

di
2451 příspěvků 04.01.13 10:51

Stránky výrobce jsou zde a článek s debatou, v níž jsou uvedeny i jiné pražské zdroje čerstvých těstovin zde . Určitě toho ale bude víc.

Amalka64
6 příspěvků 04.01.13 10:55

Ano, cerstvoupastu.cz znám, dokonce jsem jim 2× psala, ale nikdo mi neodpověděl. Před vánoci jsem byla na Jiřáku a prodavač mi říkal, že vše najdu na jejich stránkách, ale nic jsem tam nenašla. S.

di
2451 příspěvků 04.01.13 12:46

Tak se na ty stránky podívejte pořádně, všechno tam píšou, jak o místech prodeje, tak o možnosti objednat si těstoviny až domů. Nebo holt zkuste jiný obchod, případně domácí výrobu, není to nic těžkého. Recepty najdete ve starších kuchařkách a jistě i zde. Omlouvám se, ale víc poradit neumím.

Amalka64
6 příspěvků 04.01.13 13:03

Jediný kamenný obchod v Praze tam není napsaný. Pokud ano, tak ho nevidím, napište mi adresu!!! Prodavač na Jiřáku říkal, že se tyto těstoviny dají běžně koupit v Praze v obchodech.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz