čerstvé fíky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

porah
32 příspěvků 28.12.04 16:29
čerstvé fíky

nevíte prosím, kde seženu čerstvé fíky ?

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Jiti02
170 příspěvků 30.12.04 14:00
Myslím, že jsem je dnes viděla

ve francouzské prodejně Fruit de France. Já fíky vůbec nemusím, tak si nejsem úplně jistá, protože vypadaly skoro jako sušené, ale chtěli za ně strašnou ránu (cca 1000,–- Kč za kilo). No pálenku z nich asi dělat nechceš :-))) a když je zítra ten silvestr… Nevím, jestli je Ti přístupná Praha, ale Fruit de France zásobuje hotely, tak by se možná šlo domluvit.

Labužník Andry02
121 příspěvků 30.12.04 15:25
...

nekdy je mivaji v Bille, zhruba 8 Kč za kus, zalezi na stesti..

porah
32 příspěvků 30.12.04 20:20
...

no do Prahy mám daleko, ale Billu zkusím - díky…mám totiž recept „Pečené fíky s parmskou šunkou“ a zdá se mně ideální jako předkrm - dám ho do receptů

Labužník Andry02
121 příspěvků 01.01.05 21:48
fiky

ja je mam strasne rada k nedelni snidani, jen rozkrojene na ctvrtky, s cerstvym syrem - riccota nebo cottage a pokapane medem… nebeska snidane, schvalne to zkus!!!

chocolat
106 příspěvků 02.01.05 14:19
zapečené fíky

já znám taky fajn recept:fíky nakrojíte křížem,naplníte sýrem s modrou plísní(třeba stilton)nebo podle chuti kozím sýrem, obalíte je v parmské šunce,aby sýr nevytékal,opep­říte,zalijete octem balsamico a dáte na pár minut pod gril.jednoduché a vynikající

Labužník Anika02
66 příspěvků 02.01.05 17:49
...

me se odvedcily kramky se zeleninou a ovocem. Klasicke Ovoce a Zelenina, ale takove ty vetsi, uz byvaji hodne zasobovane.

Labužník Anika02
66 příspěvků 02.01.05 17:49
...

me se odvedcily kramky se zeleninou a ovocem. Klasicke Ovoce a Zelenina, ale takove ty vetsi, uz byvaji hodne zasobovane.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz