Černé špagety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník janina02
7 příspěvků 30.05.07 14:42
Černé špagety

Včera jsem našla na netu prima receptík na špagety s mořskýma potvůrkama. Ale nejsou v tom obyčejně špagety, ale černé (opravdu mají takovou barvu). Zajímalo by mne, jestli náhodou někdo nevíte, kde v Jablonci nebo v Liberci se dají sehnat.
Díky Jana

Reakce:
Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.07 14:59
Určitě ...

…v Hypernově, v takovém tom koutku „mezinárodní kuchyně“.......P.

Jarka7
208 příspěvků 30.05.07 16:07
Kde koupit černé těstoviny?

Mám pocit, že už jsou v každém větším hypermarketu i v Makru. Černé jsou proto, že jsou zadělané s barvivem sépie. Chuťově super. Vyzkoušela jsem nejen špagety, ale také široké nudle, vrtulky i kolínka. Zapečené s rybou a obložené čerstvou zeleninou.
Dobrou chuť všem.

esmeralda
4813 příspěvků 30.05.07 22:58
Černé špagety - Janino,

si můžeš vyrobit sama.
Máš-li možnost zakoupit čerstvou nevykuchanou sepii, opatrně z ní vyjmi vnitřnosti. Obsah váčků s inkoustem zachyť do misky. Tento pak přidej přímo do omáčky. Špagety se tím pěkně obarví na černo.

yenda2008
2 příspěvky 03.08.08 20:08
Home made

Přikláním se k ruční výrobě ze sepie, pokud je možnost … kupovaný bývají většinou chuťově nevýrazný a levný taky moc nejsou … jinak jsem kupoval výborný v Itálii, ale to je trošku z ruky

ewa
600 příspěvků 04.08.08 11:07
V Liberci:

Janino, myslím, že jsem je nedávno viděla v Liberci v Albertu. Je-li pro tebe problém si je tam koupit, tak mi napiš soukromou zprávu a nějak se domluvíme. Zdraví ewa

ewa
600 příspěvků 04.08.08 18:31
Janino,

dnes jsem byla v Albertu a podívala se po černých špagetách Měli je, ale… Stojí asi 94 Kč!!!!

noskovice
1322 příspěvků 04.08.08 21:46
.....

Tady v Italii se da koupit ten „inkoust“ zvlast, zapeceteny. Ja z nej delam primo testo. Mozna, ze to dovazeji i k nam. Chtela jsem rict do Cech a na Slovensko. Ahoj Sona

Labužník janina02
7 příspěvků 05.08.08 09:32
Moc děkuji

Ewi, moc děkuji, do Liberce to není žádná štreka, tak to je v pohodě. U nás jsem je opravdu nesehnala, a to jsem si mohla oči vykoukat a nohy uběhat.
Všem vám moc děkuji za pomoc a za prima tipy. Jana

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz