Černá omáčka na těstoviny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tatjanka
17 příspěvků 11.08.03 15:03
Černá omáčka na těstoviny

Ahojky všichni. Mam prosbičku - namáte někdo nahodou recept na černou omáčku na těstoviny? Děkají ji v Praze v Ambiente a mému manželovi moc chutná. Prolezla jsem už aspoň sto kuchařek, ale tuhle jsem nikde nenašla… Neporadíte někdo??? Předem díky.

Reklama

Reklama

Reakce:

babi
6360 příspěvků 11.08.03 16:54
Tatjanko...

předem mám otázku. Jedná se o omáčku z inkoustu sépie, nebo chobotnice? V tom případě nějaké recepty mám. Dej mně, prosím Tě, vědět a recept, nebo dva napíši i s návodem, jak tu mořskou haveť očistit.

Tatjanka
17 příspěvků 11.08.03 18:52
Černá omáčka

Ahoj babi, doufala jsem, ze neco najdes ve sve sbirce. Nevim z ceho to delaji v Ambiente, zkusim cokoliv - tedy cokoliv co pujde sehnat v Praze - chobotnice snad, sepii uz si nejsem tak jista. Predem dik tatjanka

babi
6360 příspěvků 12.08.03 01:00
Tatjanko, dnes nebylo moc času...

ale zítra přidám návod, jak se čistí kalmar i s obrázky (díky Pepíčkovi) a taktéř recept na chobotnici s černou omáčkou a obrázky. Pěkný den Ti přeje,

babi
6360 příspěvků 13.08.03 17:33
Jak jsem slíbila...

recepty byly přidány a také jsem našla dva další na Labužníku ¨Černé špagety s chobotnicemi¨ a ¨Černá rýže¨ (v hledání zadat černé, anebo černá).

Měj se pěkně!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz