Cena Nescafe v Německu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

toffo
244 příspěvků 31.10.11 10:53
Cena Nescafe v Německu

Zajímala by mně cena rozpustné „značkové“ kávy, např. Nescafé - Gold, Senzacione Crema,Jacobs Velvet ap.,, balení 200g. Díky

Reakce:

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.11 11:28
Nescafé Gold

nevím, kolik to přesně bylo, ale hrubým přepočtem jsem zjistila, že je cena odpovídá ceně u nás. Byla jsem v Aldi a v Norma.

toffo
244 příspěvků 31.10.11 12:40

140,– Kč? Díky, tyto dva obchody by přicházeli v úvahu. Pak ještě Edeka.

toffo
244 příspěvků 31.10.11 12:41

Oprava: obchody by přicházely v úvahu.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.11 09:28

opravdu nevím. Kdybys tuto otázku položila ve středu, podívala bych se a podala přesné údaje. :-?
Takhle jsem se zaměřila jen na zboží pro vánoční pečení.

esmeralda
4813 příspěvků 01.11.11 22:29

I zde se v Aldi prodává Nescafe blend 43, ale je jiné než z regulárního supermarketu.
Jiná (horší) kvalita - vyrobené pro jiný market.
Poučila jsem se když jsem zakoupila prací prášek pro asijský trh. Ale měl jednu výhodu. Byl laciný.
Pozor na to!!

toffo
244 příspěvků 02.11.11 09:47

Tak to by mne nenapadlo. Četla jsem třeba o rozdílech i značkových produktů (Nestlé, Coca-cola) v kvalitě - dodavaných v jiné kvalitě pro západní Evropu a pro Evropu střední a východní. Že by konkrétní značka měla rozsortované i obchodní řetězce a pro ně vyráběla v různé kvalitě?
Asi si koupím french press a pověřím syna pravidlenou dodávkou čerstvé kávy. Má školu na Vinohradech, tam bude mít něco při cestě.

esmeralda
4813 příspěvků 02.11.11 20:50

Toffo, vůbec bych se nedivila kdyby považovali někteří Austrálii za východní Asii. Konec konců k nim máme nejblíže.
Nevím jak v Evropě, ale tady Aldi prodává povětšinou šmejdy. Ale jsou laciné.
Jediné co je kvalitní je maso a ovoce/zelenina.
Ale to je místní.

lydia
1227 příspěvků 19.11.11 16:08

Toffo, nevím kolik v Německu, ale u nás Nescafé Gold a jiné druhy od Nescafé stojí 100 g 5,99 Euro, 200 g 9,99 Euro, dnes bylo v akci 200 g za 7,99 euro. Když myslíš to ve sklenici. :-)

lydia
1227 příspěvků 19.11.11 16:18

Esme, Aldi, u nás Hofer - se u v posledních letech moc zlepšil. Dá se koupit kvalitní zboží, bio, ovoce, zelenina a mají prý kvalitní, dobré víno.

toffo
244 příspěvků 19.11.11 20:20

Velké díky!

esmeralda
4813 příspěvků 19.11.11 22:37

Lydia, jak jsem psala, Aldi má kvalitní maso, ovoce a zeleninu.
Bohužel tu máme ještě některé zákony z Matičky Anglie, takže alkohol se v supermarketech neprodává.

bombastic.1
13 příspěvků 22.11.11 09:37

Jsem z Liberce a do Německa to mám kousek.Co se týče kávy ceny jsou takřka stejné.Pokud by jste něco ušetřili byli by to korunový položky.Ale jedná se o kvalitu.Nemám namysli jenom kávu ale vůbec potraviny.Když si koupíte Danone v Německu a u nás,obě současně ochutnáte tak už v životě si Danone u nás nekoupíte to Vám zaručuji.To samé jsou olivové oleje atd.V Německu se vyplatí kupovat kosmetika a drogérie vůbec tam je rozdíl až 50%.Samozřejmě že záleží zase od spolkového státu i tam se ceny samozřejmě liší.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz