Čaj v poušti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sveva
751 příspěvků 18.03.10 19:41
Čaj v poušti

Už jsem se přiznala, že zapomínám. Proběhla tady diskuze o náhražkách-konveniencích, samozřejmě ji nemohu najít. Článek a následující debata mi připoměli večeři uprostřed pouště. Řidič naší výpravy dokázal uvařit v extrémní situaci z jednoduchých surovin opravdu dobré jídlo. Díky bohu nikdy neslyšel mluvit o konveniencích. Až se to naučí, bude vozit sáčky hotových jídel a bude po romantice.
Napsala jsem o tom v deníčku a jsem zvědavá, kdo uhodne o kterou poušť se jedná. Pošlu mu mailem něco dobrého.
Zdravím. Sveva

Reklama

Reklama

Reakce:

di
2451 příspěvků 18.03.10 19:58
Svevo,

do Vašeho deníčku jsem koukala už odpoledne a moc se mi to líbilo. Poušť si netroufám odhadovat, nejsem žádný cestovatel. Bude nějaké pokračování?

zlomax
426 příspěvků 18.03.10 20:24
Svevo.

máš tam jednu fotku staženou z internetu. Podle ní, toho hejna lidí a plachtou za tím davem soudím na Saharu.

sveva
751 příspěvků 18.03.10 21:24
zlomax

Ta fotka z internetu je pouze ilustrativní z některého pouštního běhu. Ti nadšenci se scházejí pokaždé v jiné poušti a na jiném světadíle. Zaujalo mne jaká vypracovaná lýtka měli všichni a byli velice sympatičtí. Kdoví jestli se toho účastní někdo z Česka.
Zdravím

sveva
751 příspěvků 18.03.10 21:32
Milá di

Byla to dlouhá a namáhavá cesta trochu archeologického rázu. Nevím, jestli by to zajímalo. Ale kdoví, možná ještě něco slepím, viděli jsme neobvyklá místa.
Zdravím

di
2451 příspěvků 18.03.10 21:43
Svevo,

určitě zajímalo - prstem po mapě a se zápisky jiných totiž cestuju moc ráda! ;-)
Jestli se Vám bude chtít, sepište to, určitě nejsem sama, kdo by si to rád přečetl.

zlomax
426 příspěvků 18.03.10 22:55
Jo! A je to.

Bílá poušť v Egyptě. White Desert, Egypt
http://www.shunya.net/…teDesert.htm

sveva
751 příspěvků 18.03.10 23:43
zlomax

Přesně tak. Na jednom obrázku byl záběr z Černé pouště a následovala Bílá poušť.
Teď musím jenom vymyslet jakou dobrotu ti pošlu mailem.
Zdravím.

zlomax
426 příspěvků 19.03.10 06:53
Svevo,

neřeš a nepátrej. Nehledal jsem to pro odměnu, ale pro zábavu. Jo a z nudy!

anickav
2904 příspěvků 30.03.10 09:08
Ahoj Sveva,

po mojom boku už 30 rokov žije (a pobehuje) jeden maratónec. Ten 150 kilometrový beh púšťou bol jeho sen (zámerne používam minulý čas, už to aj prestal sledovať. )Vravel mi napr. že pri poslednom zahynuli 3 bežci… Zúčastňujú sa ho aj Česi aj Slováci, to som ešte vytiahla z neho. Ak prídeš na labužnícky zraz, lýtka ti ukáže…
Pekný deň!
 A.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz