Cafe Charlotte - Železná Ruda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marmelada
1642 příspěvků 4.2.08 11:01
Cafe Charlotte - Železná Ruda

Vyhlášená cukrárna v Železné Rudě je moderně a útulně zařízená. Zákusky jsou vynikající, káva také. Cenově tedy trochu trenažér na euro (jak by napsal Cuketka), kousek kolem padesáti korun. Přesto neustále nabito. Jen mi vadilo to kouření, zvláště vzhledem k převažující dětské klientele cukrárny (no Němci by tam pak asi nechodili).

Reakce:
Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.08 15:35
To věřím, marmelado

Mám dojem, že tahle cukrárna se stala vyhlášenou hlavně kvůli vláčku, který tam jezdí u stropu po obvodu místnosti. I my jsme se nechali nalákat videonahrávkou kamarádky a před nějakým rokem . Přesto, že bylo po desáté dopolední, jediné „občerstvení“ byly pouze otevřené dveře a řvoucí rádio, ale personál nejevil ani známku ochoty (a skoro ani života). Naše oblíbená a většinou trefná věta je, že „už jsou nažvejknutý“ a tuto teorii potvrzují Tvoje slova, marmelado.
Ještě jsme šli kolem o nějaký měsíc později a opravdu tam bylo dost zahuleno a nacpáno.
Teď už jsme tedy definitivně vyléčeni z nějakého zkoušení.
P.

sigrid
272 příspěvků 17.2.08 21:15
Tahle cukrárna

bývala skutečně vynikající před takovými pěti lety. Báječné dorta a domácí moučníky jako od maminky. Pak dostali ocenění „cukrárna roku“ a taky německá klientela (nemám nic proti Němcům, ale co se sladkostí týče, jsou to čuňátka - hlavně, že je na tom hodně šlehačky). Dnes už nemá cenu tam chodit. Kdo jede na Šumavu, můžu doporučit v Sušici na nábřeží u autobusového nádraží Café L´amour. Nové čisťounké, nekuřácké, voňavé. Zákusky kolem třiceti korun a chutné, hodně odlehčených, výborné kafe a umí udělat i dobrý černý čaj do konvičky, což se tady na horách málokde dostane.

Sasa5
1 příspěvek 23.4.12 16:47

Trochu pozdější příspěvek, ale co..nedivím se obsluze, že je vyžvejknutá, protože dělat od 8:30 do 10:30 tzv. 14ctky :D opravdu není asi žádný med..;)podotýkám, že není možné si za těch 14 hodin sednout nebo se vklidu najíst, pěkně v poklusu a honem honem … a to žádné volno druhý den, jak by se snad zdálo.. pěkně celý týden, pak malý nárok na den, dva volna..;) takže vina skutečně není na obsluze, ale na majiteli, který má vše na starosti.

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz