bylinkovy caj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

trikolka
383 příspěvků 31.07.05 13:43
bylinkovy caj

poradte prosim nekdo, jak si namichat ze susenych/cerstvych bylinek ten nelahodnesji bylinkovy caj v zemi, kde se takove caje ze za:,–(y neprodavaji (Fini jsou divni, rikam to porad)

Reakce:

possum
464 příspěvků 31.07.05 16:36
Ahoj trikolko,

tohle jsem nahodou, vicemene nechte nasla, a vzpomela si na tvuj dotaz. Sorry, ale to ‚modre tady‘ se mi nevede, takze ta adresa takhle :-)
 http://www.mojenoviny.cz/…e050715.html

possum
464 příspěvků 31.07.05 16:39
...

tady hele, vede, uz je to tu!!!

trikolka
383 příspěvků 31.07.05 17:47
possum

dekuju moc!! to je opravdu zajimavy clanek, ktery me navedl na spoustu dalsich internetovych stranek :)

Lassienka
409 příspěvků 31.07.05 17:55
Ahoj, Triky,

možná se pletu,ale myslím, žes říkala, že jsi těhotná. V tom případě bych bylinkové čaje, zejména individuálně míchané, raději vynechala. Některé bylinky mouhou mít nedobré účinky pro dítě, takže spíš radím obejít se bez bylinek. Nevím, zda se dají do Finska čaje poslat, jestli chceš, podívám se Ti tady už po hotových namíchaných směsích, které jsou vhodné pro nastávající maminky. A klidně pošlu. Pak můžeme vymyslet nějaký barter :-)

trikolka
383 příspěvků 31.07.05 18:15
ha lassienko

no vidis, to me nenapadlo. tak jo, to bys byla hodna, poslu ti labuznickou postou dopis :)

blueska
149 příspěvků 01.08.05 07:24
čajíky

Triky, pouze mátový čaj se nesmí v těhotenství dlouho a často. A vůbec je dobré čajíky střídat. Pošlu ti do tvých stránek něco. ahojda Eva

Jenofefa
1315 příspěvků 01.08.05 13:45
Rozmarýn

pro maminky taky nééééé

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 01.08.05 13:53
Bylinky v těhotenství ...

protože ho mám teď čerstvě za sebou, můžu z vlastní zkušenosti říct, že jsem nemohla pít téměř žádné bylinky. Alespoň doktoři mi to nedoporučovali. A bylo to to jediné, co bych si dala třeba při nachlazení. Vždycky mi řekli, že složení a účinky jsou vždy nejisté. Tak jsem se jich na čas zřekla a piji je až teď po narození dcery, a to každý den

Labužník Via02
23 příspěvků 01.08.05 18:35
Dámy,

třezalka zase spolehlivě ruší antikoncepci…takže, kdo nechcete mímo, tak třezalku taky ne…

Labužník Via02
23 příspěvků 01.08.05 18:43
Paraplíčko,

jestli kojíš, tak na bylinky taky velký pozor! Jejich účinky se přes mléko dostávají k dítěti! Takže hodně opatrně s čajíčky…

Uživatel je onlinedi
2451 příspěvků 01.08.05 22:15
Doplňuju Jenoféfu

rozmarýn je totiž známé abortivum.
Já si s bylinkama naběhla při kojení, vařila jsem si kopřivový čaj (jen občas, ale přece) a moc se divila, že miminko je samý pupínek. Miminko to ale přežilo, dneska je mu 14. :-)

esmeralda
4813 příspěvků 02.08.05 02:48
Bylinkový čaj

Tříkolko, kdysi jsem kdesi četla že jediný „bezpečný“ bylinkový čaj je LIPOVÝ.

trikolka
383 příspěvků 02.08.05 12:23
tedy damy,

dekuji za obsahle rady, koukam, ze zadnej caj nebude, nez se ten parchantik narodi. super super, tak to se zaradi na seznam oblibenych, ale nedovolenych veci spolu s plesnivym sejrem, syrovym lososem a jahodama od hliny. To bude muset bejt smradoch mooooc hodnej, aby se mi to vyplatilo

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 05.08.05 21:02
Vio ...

… ani teď to s bylinkama nepřeháním, piji čaj pro kojící matky. Doporučila mi ho naše dětská lékařka. A nemá špatnou chuť, malé také trochu pomáhá při bolení bříška, které nás bohužel také někdy trápí

Tříkolko … já jsem si občas ten sýr přeci jen dala, ta trocha neuškodila

Lassienka
409 příspěvků 06.08.05 15:57
Skutečně

existuje směs bylinek pro těhotné, už cestuje za Triky… :-)))

a-r-e-v
12 příspěvků 07.08.05 21:26
fenyklový čaj

Kdo je těhotný a chce mít mimčo v klidu tak ať pije fenyklový čaj.
Nejen, že ulevý miminku , ale je i docela dobrý.

DanaJ
1136 příspěvků 26.08.05 13:37
Dědek kořenář

Zkus kouknout sem .

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz