...byl tu recept a nemuzu ho najit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
airan
652 příspěvků 09.08.06 12:25
...byl tu recept a nemuzu ho najit

Jmenoval se buchticky nebo kolacky skaredky a vyhledavac nic Panaka pro toho kdo je nade prvni

Reakce:
jitkap
115 příspěvků 09.08.06 12:51
...

Koláčky škaredky recept od Heji - číslo 20693. Dobrou chuť !

jolana
5065 příspěvků 09.08.06 12:51
Airan....

.....panaka vypi za mna. Nahodou sa na ten recept dobre pamatam. Ma ho Heja, pod nazvom Kolacky Skaredky.

airan
652 příspěvků 09.08.06 13:51
Jitko,

dekuji moc, mas u mne panaka, staci prijet do Prahy

airan
652 příspěvků 09.08.06 13:52
Jolanka,

dekuji taky, hledala jsem ho podle toho nazvu a nic mi nevyslo, vyzkousim podle cisla. Dekuji za ochotu.

Ivo
1045 příspěvků 09.08.06 15:55
Koláčky Škaredky

Pokud se náhodou ještě nepovedlo, tak tady TARGET = _new .

airan
652 příspěvků 09.08.06 16:11
Ivo,

diky moc, budto je tu blby vyhledavac nebo ja jsem trubka Hezky vecer.

Labužník housenka02
609 příspěvků 09.08.06 17:10
Ahoj Airan,

… z toho si nic nedělej, trubka nejsi, mě to taky nešlo a tak jsem si ho musela najít, tenkrát snad podle deníčku jsem si vyhledala autorku a pak už to bylo jednoduché a recept si pro jistotu hned vytiskla… mě ten vyhledávač taky už několikrát vypekl a tak si nyní recepty tisknu raději hned… jinak přeji dobrou chuť, koláčky jsou opravdu výborné, já bych je pro kolegyně mohla péct rovnou po vagónech, vždycky se hned po nich zapráší…

airan
652 příspěvků 09.08.06 20:18
Housenko,

dekuji moc za podporu, s tim vyhledavacem mam porad problemy Budu pect na svatbu a maminka nevesty nechce klasicke kolacky, tohle je dalsi recept, ktery udelam. Vrele doporucuji se podivat ke konkurence na recepty.cz, zitra tam vkladam recept na ty nejlepsi buchticky co jsem kdy delala a recept jsem sehnala opet po letech. Hezky vecer.

Labužník housenka02
609 příspěvků 10.08.06 04:42
Ahojky,

… Airan, já když dělám tyto koláčky tak je vždy dělám co nejmenší v tzv. jednohubkové úpravě… dá to sice trochu více práce, ale vysledek je efektní… jenom o to rychleji mizí… dají se do pusy, dvakrát se udělá mlask a není už co kousat… ale ta chvála… ta mě pak hodně hřeje na duši…

hdkrizova
3 příspěvky 30.10.06 17:34
...

Airan, ten vyhledavac nedokaze rozlisit velke Š a male š, proto jsi nic nenašla, s velkým Š je k nalezeni.

airan
652 příspěvků 30.10.06 18:05
hdkrizova,

Dekuji, taky jsem na to prisla ale pozde Hlavne, ze kolacky jsou vyborne

pekarka
410 příspěvků 30.10.06 20:18
koláčky

Ano airan, koláčky jsou výborné, hlavně ty tvarohové, dlouho vydrží a na svatbu jsou naprosto skvělé. Už o tom byla diskuze - takže, ať se povedou.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz