Bratislavskí labužníci,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anickav
2904 příspěvků 01.12.08 08:33
Bratislavskí labužníci,

poradíte, kde v BA kupujete kus-kus? Ďakujem a zdravím!
 A.

Reakce:
kltko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.08 10:50
...

v Kauflande ;o)

a možno aj na Starej tržnici budú mať (na prízemí predajňa s racio výživou) ale tam som dlho nebol na nákupoch.

anickav
2904 příspěvků 01.12.08 11:02
Kltko,

po obede vyrážam do Kauflandu, petržalského, ale ak si preháňal, tak si Ťa nájdem!

kltko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.08 11:37
anicka

našla si? ;o)

anickav
2904 příspěvků 02.12.08 15:44
Našla,

ale dlho som blúdila…500 g balenie za 69,90 Sk…síce BIO. Neviem, či býva aj v iných cenových reláciách… Ty to kupuješ za takú cenu, alebo sú aj iné?
Zdravím!
 A.

Alis
2617 příspěvků 02.12.08 16:02
Aničko,

připadá mi to nějaké drahé… Ale po pravdě, nepamatuji si, za kolik jsem ho kupovala naposledy. Podívám se po obchodech (u nás ho mají všude možně) a dám ti vědět

bona
2416 příspěvků 02.12.08 16:26
Mně to také nejdřív připadalo drahé...

Ale slovenská koruna má jinou hodnotu než česká. Já kuskus kupuji tak kolem 50,– Kč, třeba to souhlasí… No, nejsem ekonom, ani amatérský…

anickav
2904 příspěvků 02.12.08 17:20
Bona,

ja neviem ako, toto bolo v BIO odd., kde sú iné ceny, v inom kus-kus nebol. Ty hovoríš tiež o polkilovom balení?

bona
2416 příspěvků 02.12.08 17:46
Jojo,

půlkilové (aspoň myslím, doma ho teď nemám)…

kltko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.08 10:10
taktiež coop jednota

keď sme sa o tom začali baviť, pozrel som sa po policiach aj v jednote, tiež majú kuskus (firmy Mariane, nie bio) ale cenu som si nevšimol.
Za bio si bežne prirážajú tretinu ceny navrch … (aj keď nie vžd to bio kvalite zodpovedá)

anickav
2904 příspěvků 03.12.08 10:27
Kltko,

však som to ani nekúpila! Nie preto, že si to nemôžem dovoliť, ale Z PRINCÍPU!
Príjemný deň!
 A.

kltko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.08 11:36
pozri

www.marianna.sk/index.php?…
a potom už len musíš nájsť, kto ich má v sortimente.
Niektoré veci od nich sú aj v tesku, ale či konkrétne kuskus? A určite budú lacnejší ako bio

sim
293 příspěvků 10.12.08 01:01
...

ak chces posli mi sukromnu spravu a donesiem Ti ho pred Vianocami kilo-dve do BA. a pridaj kludne aj ine pri:,–(y, co v BA nezozenies, nech sa Ti potom oplati prist si po to :-)

anickav
2904 příspěvků 11.12.08 09:30
Ahoj SIM,

ďakujem za ochotu! Kuskus som videla v Kauflande, ten BIO, ale som nebol ochotná dať za pol kila 70 korún. Určite ho zoženiem niekde, len v mojom okolí ho predajne v sortimente nemajú. Momentálne sa naháňam dosť aj beztak a keďže nejde o život, ešte chvíľu bez kuskusu prežijem! :-)
Srdečne zdravím a želám príjemý pobyt na Slovensku či v BA!
 A.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz