[BRAINSTORM] Příliš mnoho receptů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepicek
1309 příspěvků 01.01.10 21:20
[BRAINSTORM] Příliš mnoho receptů

Milí Labužníci,
mám tady pro Vás téma na brainstorming a doufám, že mi pomůžete. Jak mi dneska napsala Esme a musím s ní plně souhlasit, k některým pochutinám je na Labužníku příliš mnoho téměř identických receptů a hledání se pak stává nepřehledné.

Otázka zní, jak odlišit zrno od plev a zjednodušit hledání toho ideálního (nebo souboru ideálních) receptu na dané téma?

Jen tak zfleku vypálím
1. palcovací hodnocení, palec nahoru dobře, palec dolů špatně a zobrazovat hodnocení, každý může hlůasovat na jeden recept jen jednou, autor nesmí hlasovat na svůj recept. Výsledky palcování zobrazené v přehledu receptů a ve výsledku vyhledávání.

2. Zlatý fond receptů, kam by bylo možné nanominovat recept kliknutím na ikonku a pokud by se sešlo třeba 20, 50, 100 nebo bůhví kolik nominací, recept by tam byl zařazen a objevoval by se automaticky na prvním místě ve vyhledávání i v kategorii na odděleném prestižním místě.

Jak se Vám to pozdává a jaké jsou Vaše nápady?

Reklama

Reklama

Reakce:

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.10 06:34
pepíčku,

i když jsem se někdy sama dopouštěla takovýchto přehmatů a na slušné upozornění i přepsala, naprosto s Tebou souhlasím.
Za dob Tvé nepřítomnosti jsem i za tyto nešvary bojovala, Tvým příchodem jsem odešla do ústraní, ale jsem tu stále a ráda.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.10 09:57
Palcování asi ne,

protože jak to tu v poslední době vypadá, i bez vyzkoušení by některé recepty dostaly hned po zveřejnění spoustu mínusových bodů, byť by byly jakkoliv dobré. Spíš ta druhá varianta, pouze plus body a po určitém množství (maximálně 50, víc asi ne) je zařadit do výběru.

muso
118 příspěvků 03.01.10 18:22
to bude dřina

Když se někomu líbí recept, tak si ho většinou uloží, už to by měla být známka dobrého receptu. Někde používají hodnocení jako ve škole, je to anonymní a celkem to funguje. Ale jak se vám podaří vytřídit už tady uložené…

sim
293 příspěvků 03.01.10 19:35
...

ahoj
ani jedno nepomoze proti duplikatom, navrhujem nominovat duplikatovu policiu. a slusne oslovit a zmazat…
hodnotenie - ano. pisal som uz o tom.
ak bodovanie, tak spoojene s ustnym hodnotenim, z ktoreho je vidiet, ze to clovek naozaj varil.

• tlacitko na udanie podvodnych hodnoteni.

esmeralda
4813 příspěvků 04.01.10 19:54
Pepíčku, ty jsi pan domácí.

V každém domě existují určitá pravidla a když se návštěva odmítá podle nich řídit, tak zase jde.
Já si prostě na svých domácích pravidlech trvám a nedělám výjimky. Výběr už je na hostovi. Buď se podle nich řídí, nebo se návštěva nekoná.
Ty bys měl recepty které nesplňují tvá kritéria vyhodit. Je to tvoje právo.
Vím že je to možná radikální přístup, ale…chytrému napověz…

Každopádně díky za krásný server.

jolana
5065 příspěvků 05.01.10 11:23
A co tak

priradit k danemu receptu rubriku podobne recepty, tak si nahodily chtivy labuznik vybere podla gusta a komentov asi tiez ..

Ciste osobny nazor.. hodnotenie receptov sa mi nepaci. Okrem ineho, niekde kdesi bude mesiace zaveseny recept na kurca na smotane ci kyslej kapuste , rolada z listkoveho cesta a margot buchta a im podobne alternativy.. ako keby server to kurca s tou buchtou nie nie prehltnut? ci sa nabazit? ci stravit?.. …na to je Labuznika podla mna skoda. Ved tu su hotove poklady, ktore inde nie su! Skor by som sa prihovarala za ich vyzdvihnutie..
Tie by sa mohli nominovat do rubrik na hlavnu stranku ako napriklad, napriklad..
Rychly Labuznik (podla ingrediencii ako propaguje Esme;-))
Tyzden zahranicneho Labuznika
Co je nase je nase (prastare ceske a slovenske recepty a podobne )
Varime s mikrovlnkou
Varime s pomalym hrncom
Ako na to labuznicku(je tu kopec clankov a receptov o masa,rybach, priser a morskych, cestach na sladke..)
rubrika Horuco..najko­mentovane
rubrika Studeno..kde ani carka (zanedbane a predsa su medzi nimi vynikajuce recepty)
rubrika Chtivy labuznik ..najvyhladavanejsi (vyhladavacom ale )recept/ingre­diencia dna, tyzdna, mesiaca..
rubrika Osievame ..tam by sa mohli nominovat a priradovat tie duplikaty a podobne, bud ich autor prepise ale sa vyhodia, aspon bude zabava

..to vsetko je napriklad, napriklad, ale rozmyslala som, vymyslala, polovicu toho nenapisala radsej ;-))…idem si doplnit energiu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz