Blahopřání - vodnářovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

buturenka
311 příspěvků 09.02.06 07:45
Blahopřání - vodnářovi

Esme, všechno nejlepší, pohodu zdraví a milé lidičky kolem sebe, jinak si určitě užívej všech radostí a originalit, co vodnáři přísluší, jsme prostě nejlepší

Ti přeje
Butu (Marcela)

Reklama

Reklama

Reakce:

manek  09.02.06 08:01
Esme,

i já se přidávám k přání všeho nejlepšího, a přeji ti prožití ještě hodně šťastných let!

Protože tu není zobrazená sklenička, pozvedám na tvoje zdraví alespoň ten hrneček!

Sněhurka
446 příspěvků 09.02.06 09:08
Milá Esmeraldo!

Přeji Ti všechno nejlepší k narozeninám, spoustu radosti z kluků i vnoučat, pohodu s Mickem a taky hodně zdraví a štěstí.
Sněhurka s rodinou

alca
148 příspěvků 09.02.06 09:56
...

Esme,
I ja se pridavam ke gratulantum a preji vse a vse nejlepsi, hlavne pevne zdravi, ktere je tak dulezite. Pekne si to oslav.

Labužník nika02
94 příspěvků 09.02.06 10:09
Milá Esme,

k Tvým narozeninám Ti přeji jen to nejlepší a to je zdraví. Ostatní přijde samo. Hezky si to oslav.

Vali
1326 příspěvků 09.02.06 13:51
pro Esme

Labužník housenka02
609 příspěvků 09.02.06 19:40
...

Milá Esmeraldo, i já ti se zpožděním přeji vše nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, to především a to ostatní pak přijde tak nějak samo.

Takže vše nej a pšknš to oslav!

esmeralda
4813 příspěvků 09.02.06 21:11
Moji milí Labužníčci,

moc Vám všem děkuji za hezká přáníčka.
I když hlavní oslava v kruhu rodinném nastává až v sobotu, přesto jsem považovala za povinost to trochu nacvičit už včera. Mick tvrdí že jsem zvládla generálku na jedničku.
Nejen že jsem si připila na zdraví sobě, ale také každému z Vás.

Manana
1515 příspěvků 09.02.06 22:31
Taky se připojuju

totonackým přáním ka hua para min cúchu!
A sem zvědavej, zdali se mi podaří přiložit ten obrázek!

A nejde to! Tak sorry jako líto.
Mlaskavou a fousavou od Maňány

penda
4752 příspěvků 09.02.06 23:27
Teda Esme....

vzhledem k tomu, že nás už je právě teď 6010 členů, normálně čučím, že jsi vůbec schopná ještě psát…hahahaa…to já bych měla otravu alkoholem!!!!

Yvette
704 příspěvků 10.02.06 03:16
Esme, asi pozde, ale prece...

Vsechno nejlepsi k Tvym narozeninam, hodne zdravi, stesti, spokojenosti, uspechu, osobni spokojenosti a mnoho krasnych zazitku v kruhu rodinnem a pratel Ti preji o:,–(lici westminsterskeho lesiku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz