Bistro La Tartelette - Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.07 22:03
Bistro La Tartelette - Plzeň

Už poněkolikáté jsme se zastavili v tomto TARGET = _new bistru. Je tam moc příjemně a chuť pravých francouzských quichů se nedá popsat. Málem nám praskla bříška.
 P.

Reklama

Reklama

Reakce:

buraci
1136 příspěvků 17.12.07 08:46
...

Nevim, ja bych rekla, ze nejlepsi, co v La Tartalette maji, je kava. Ta je dobra, silna, nesizena. Co se tyce quichu, tak mi hlavne vadi, ze korpusy jsou casto suche a tvrde a nevyznacuji se vuni a chuti masla tak, jak by to melo byt. Vzhledem k siri nabidky byvaji ve vsednich dnech, kdy neni obrat takovy, kolace nekdy trochu oschle (kolace jsou vystavene primo na pultu, mozna by stalo za to si poridit aspon vitrinu, take proto aby nedochazelo ke styku s pripadnymi chrchlajicimi zakazniky). Ale salaty mivaji moc dobre, polevku jsem jeste neochutnala. Urcite vzhledem k tomu, co jinak v Plzni mame k dispozici, toto bistro neni spatna volba. Obavam se ale, ze obstoji pouze v podminkach lokalni konkurence.

Bali
1254 příspěvků 17.12.07 09:15
...

já už jsem tam také quiche ochutnala, nebyl nejhorší. Ale doma si udělám lepší a věřím, že ty nebo Papája také ;-)

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.07 10:25
Buraci, Bali

Oni mají otevřeno pouze ve všední dny, v sobotu jen krátce. A vzhledem k tomu (jak píšu v deníčku), že jsme opravdu čekali hodinu na místo, tak mi nepřipadá, že by tam nebyl obrat. A quiche jsou za sklem a dost daleko a vysoko (dokonce tak, že u některých ani nevidím na název ).
Quiche nám chutnaly a je škoda, že např. v Praze se něco takového nevidí. Vyskytuje se tady třeba Au gourmand, ale tam nevědí, co by si za takový malinký koláček řekli, o dortech ani nemluvím.
Toto plzeňské bistro mi připadá moc fajn, jedna čtvrtka koláče a např. polévka určitě zasytí a když beru poměr cena x kvalita x výběr x zdravá výživa ve srovnání s dalšími druhy rychlého občerstvení obecně, pořád mi to vychází jako bezva.
 P.

buraci
1136 příspěvků 17.12.07 12:39
...

Ja uz tam asi pul roku nebyla, jsem rada, ze si poridili zasklenou vitrinu, drive se quiche vystavovaly hned na pultu. Jinak souhlasim s Papajou, ze pomer cena x vykon je docela dobry. Nicmene si myslim, ze pokud chteji za kousek kolace (1/8 quiche?, tj. cely quiche az za 240 Kc) skoro 30 Kc, tak uz by ty korpusy mohly byt maslove. Ve vsedni dny dopoledne tam moc obrat neni, sedi tam tak dva tri lidi, aspon kdyz jsem tam nekdy v lete byla naposled… A souhlasim i s Bali, clovek si doma upece lepsi quiche.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz