bio hovězí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HelcaK
960 příspěvků 20.05.07 16:08
bio hovězí

nezkoušel někdo maso z bio-farmy Galloway v Roupově u Přeštic? farma Galloway TARGET = _new

Reakce:
buraci
1136 příspěvků 31.05.07 22:19
Helco, tak jak?

Prosim, pokud uz sis masicko privezla, poreferuj. Diky.

HelcaK
960 příspěvků 31.05.07 23:44
Ještě jsem se k tomu nedostala,

ale mam to v plánu, už jsem zbláznila i kámošku, vydrž…

buraci
1136 příspěvků 01.06.07 09:00
...

To ja uz jsem se od tebe nechala nalakat natolik, ze jsem uz zapsana jako podilnik na pristi zabijacce (druha pulka cervna).

HelcaK
960 příspěvků 01.06.07 16:05
Nojo,

já to věděla, že budeš rychlejší, holt komu se nelení…

buraci
1136 příspěvků 15.06.07 15:31
Jak vypada dodavka

Tak jsem dneska byla na farme pro maso, cekala uz na me bedynka s pripravenym zabalenym masem. V bedynce bylo od kazdeho druhu masa (predni, zadni, na polevku) cca 2,5 az 3 kila vetsinou v kuse. Pouze rostene bylo 400 g a take jsem dostala kousek jater. Navic jsem brala asi 2,5 kg kosti na poradny vyvarek . To cele me prislo na 1200 Kc (tedy okolo 10 kg masa a 2 kil kosti v biokvalite!). V nabidce ma farma i mlete maso a zrejme i svickovou, ale to chce dost vcasnou objednavku. Zatim muzu referovat pouze po cuchu, kdyz jsem doma maso porcovala do mrazaku a vonelo to moc pekne. Uz se tesim, az bude toto masicko na taliri. Pripadne zajemce upozornuji, ze dalsi odber bude 29.6. a pak az v zari.

HelcaK
960 příspěvků 15.06.07 17:29
Dík

za referenci, ještě jsem zvědavá, až z toho něco ukuchtíš, zda budeš pět ódy nebo nedej bože další nákup zavrhneš.

buraci
1136 příspěvků 15.06.07 18:03
Helco

To vis, ze budu referovat. Bohuzel tento vikend ale jsem sama doma a tak jsem musela vsechno nemilosrdne narvat do mrazaku. Jsem taky zvedava, jak bude maso chutnat, na webu popisuji chut masa techto krasnych chundelatych kravicek jako sytou, podobnou chuti zveriny. Predpokladam, ze maso nechavaji na farme spravne vyzrat (to byva obcas kamen urazu), tak si myslim, ze zadne zklamani nenastane.

buraci
1136 příspěvků 26.06.07 13:03
Tak hlasim...

ze rostena rozhodne stala za cestu do Roupova, delala jsem ji jako minutku, byla krasne mekka, chutove jemna skoro jako teleci.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz