Beskydy říjen 2009

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alis
2617 příspěvků 04.10.09 23:30
Beskydy říjen 2009

bylo krásně, bylo moc krásně, děkujeme za všechno organizátorům a zůčastněným, jste bezvadná partička lidí, jste bezvadní každý zvlášť.
Dojeli jsme dobře a máme na co vzpomínat

Alis + Zdeněk

Reklama

Reklama

Reakce:

johnmirow
74 příspěvků 05.10.09 07:39
...

pripajame sa k Alis a Zdenkovi, a dakujeme za paradny vikend, straveny v spolocnosti labuznikov.
Miro & Mata

svato
1415 příspěvků 05.10.09 07:35
práve spomíname,

lebo v robote nás hneď uvítali, ako bolo a čo všetko bolo navarené. Tak sme Vás všetkých patrične a po zásluhe vychválili. Ďakujeme a tešíme sa nabudúce.

Dana + Andina

Sylvie
2302 příspěvků 05.10.09 09:12
Sraz

Pracovní týden už sice začal, ale já se pořád nemůžu vymanit ze sobotní nálady.

Ale protože už včera Milošek nabádal k duchovní očistě, jdu na to polehoučku. Jen tak zlehka, abych ten sraz úplně nevymazala z paměti -

http://www.youtube.com/watch?… cha cha, ho, hop, hop":„http://­www.youtube.com/wat­ch?v=uQp150_JBt4&NR­=1 “

Míša (všem děkuji…)

Sylvie
2302 příspěvků 05.10.09 09:19
...

Omlouvám se, stačí jen odkaz zkopírovat do nového okna…jo, já vím, vy víte

pekarka
410 příspěvků 05.10.09 09:33
pro všechny

Bylo to opět skvělé. Všechno bylo skvělé a ten špenátový salát co dělala Svato byl prostě božský.

Dana

karminek
757 příspěvků 05.10.09 09:29
přátelé

opravdu díky za skvělý víkend,milošova pečená kýta,gulášek od mareka a mira a kolegy kuchaře(tím myslím že marek a miro hlídali to co tam kolega do toho kotlíku dal ),krásnej koncert děvčat při přípravě toho salátu a pečeného masa,ten chleba byl nedostižnej,Alisiny omáčky -super,pekařčina sladká kachna a slanej dort-hrozně dobrý.Koláčky od musso. A ktomu dobrá parta - co víc chtít.
To jsem zdaleka nevyjmenoval všechno.
Zároveň mám přání-na jaře něco musíme vymyslet i kdyby čer na koze jel.uáhahahhahaha

gmp
1603 příspěvků 05.10.09 10:19
špenát -

každý jistě pochopil, že šlo o cílený útok na mou osobu. Ale trestu nikdo neunikl. Propěl jsem se srazem. Miloš

anickav
2904 příspěvků 05.10.09 11:26
Karmínku,

pri vodopádoch som zazrela Milošovu kýtu, ale pečená rozhodne nebyla…prišiel si o niečo…:-) Ďakujem všetkým za príjemne strávený víkend. Vychutnali sme si lahôdky, ale hlavne, teda neviem, či je to iba môj subjektívny dojem, sme sa fajn porozprávali. Všimli ste si, že o jedle sa rozprávalo menej, že išlo o stretnutie ľudí, ktorí sa mali a vedeli o čom spolu baviť? Dnes sme vhupli každý do svojej reality…ale máme na čo spomínať.
Teším sa na ďalšie stretnutie, nech bude kdekoľvek, dopredu sa hlásim.
 A+J

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz